Ajurvéda aneb Věda o životě

Ajurvéda aneb Věda o životě - Umesh Kumar Upadhyaya | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Umesh Kumar Upadhyaya
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ajurvéda aneb Věda o životě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ajurvéda aneb Věda o životě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Umesh Kumar Upadhyaya. Číst Ajurvéda aneb Věda o životě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Významný indický lékař se ve své knize zabývá základními principy indického učení ajurvédy. Díky znalostem a dodržování těchto principů lze dosáhnout rovnováhy těla, ducha a vědomí. Tato rovnováha je důležitá, protože pokud je narušena, stává se člověk náchylnějším k různým nemocem a neduhům. Autor klade důraz na zdravou stravu, meditace, vyvarování se stresu a napjatých mezilidských vztahů. Problematika je rozdělena do přehledných kapitol a kniha je rovněž doplněna glosářem, který výrazně usnadňuje orientaci. Doktor Upadhyaya významně přispěl k šíření učení ajurvédy v České republice, Německu a Rusku.


...a aneb Věda o životě. Umesh Kumar Upadhyaya ... Ájurvéda - věda o životě - Ajurvéda centrum Rychnov nad ... ... . ýznamný indický lékař se ve své knize zabývá základními principy indického učení ajurvédy. Ajurvéda aneb Věda o životě Autor: Upadhyaya, Umesh Kumar Nakladatel: Brána EAN: 9788075840301 ISBN: 978-80-7584-030-1 Překlad: Bělková, Magda Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,8 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Hledáte Ajurvéda aneb Věda o životě od Upadhyaya Umesh Kumar? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Název: Ajurvéda a ... Ajurvéda aneb Věda o životě - Upadhyaya Umesh Kumar ... ... . 33 prodejen po celé ČR Název: Ajurvéda aneb Věda o životě. Autor: Umesh Kumar Upadhyaya. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Populárně naučná › Esoterika, duchovní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY