Oka mžiky

Oka mžiky - Kateřina Mašatová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Mašatová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oka mžiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oka mžiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Mašatová. Číst Oka mžiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Básně Kateřiny Mašatové se od konfekčních sbírek dívčí a dámské poezie liší poučeností životní i literární. I když se rozhodně nevyhýbá nejintimnějším tématům, najdeme tu jen minimum banálního sladkobolného vzdychání. Autorka na sebe dokáže být tvrdá, nechybí tu ironie, zejména vůči sobě samé. Nechybí tu nadhled, skryté literární citace a spousta krásných nápadů, poetických i formálních. A nechybí tu ani širší škála životních pocitů, i když ty smutnější, stejně jako často v životě samém, převažují. A tak si OKA mžiky kromě kolegyň v životaběhu může s chutí přečíst i šestašedesátiletý skeptický nevrlec, což tímto dosvědčuju. Zbývá dodat, že verše Kateřiny Mašatové hezky ladí s ilustracemi Jany Kubáskové.


...iky, Znojmo. 905 likes · 4 talking about this ... Kniha Oka mžiky | Knihy pre každého ... . Jmenuji se Pavlína a jsem fotografka z Jižní Moravy, kraje slunce a vína. Kouzlo fotografie jsem objevovala nejdříve z druhé strany (jako... Oka-mžiky © 2018 [email protected] +420 774 850 850 Oka-mžiky, Znojmo. 900 likes. Jmenuji se Pavlína a jsem fotografka z Jižní Moravy, kraje slunce a vína. Kouzlo fotografie jsem objevovala nejdříve z druhé strany (jako model-amatér), ale čím dál víc... Dobré zprávy, zákazy se konečně rozvol ... Oka-mžiky (11. 10. 2019): Kyjov ... ... Dobré zprávy, zákazy se konečně rozvolňují a vypadá to, že svatby letos přeci jen budou. ☺️ Od 20. 4. do 10 lidí, od 8.6. do 50 lidí. 珞 Pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY