Dobře mi tak

Dobře mi tak - Radka Třeštíková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radka Třeštíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobře mi tak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobře mi tak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Třeštíková. Číst Dobře mi tak Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádu Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat. Boris si postupně uvědomuje všechny svoje selhání a poněkud neohrabaně se pokouší napravit chyby. Hledá cestu zpět ke svému dospělému synovi, minulost se mu ale vrací jako bumerang. V té chvíli mu navíc zkříží cestu šestnáctiletá Erika.


...ení poslední věty ze mě vypadlo: Tak to byla otřesná blbost! Šla jsem do toho jen proto, že jsem chtěla dát paní spisovatelce ještě šanci a že to mělo málo stran ... Dobře mi tak / Nejlevnější knihy ... . Zase to byla ztráta času - dobře mi tak... Měla jsem věřit tomu hodnocení 57 %. Dobře mi tak Autor: Třeštíková, Radka Nakladatel: Motto EAN: 9788026709503 ISBN: 978-80267-0950-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 12 × 19,2 cm Rok vydání: 2017 (2. vydání) Knihu Dobře mi tak jsem četla po moc pěkných Bábovkách, takže pro mě byla velkým zklamáním. Oceňuji, že se žena pustí do psaní tématu z mužského po ... Dobře mi tak (Book, 2014) [WorldCat.org] ... . vydání) Knihu Dobře mi tak jsem četla po moc pěkných Bábovkách, takže pro mě byla velkým zklamáním. Oceňuji, že se žena pustí do psaní tématu z mužského pohledu, přesto mi kniha nenabídla to, co jsem jako žena čekala. Dobře mi tak book. Read 24 reviews from the world's...SOUVISEJÍCÍ KNIHY