Kůň a had

Kůň a had - Klára Zahrádková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Zahrádková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kůň a had.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kůň a had ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Zahrádková. Číst Kůň a had Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak vypadá had, když jde po schodech? Nebo když tančí s koněm kankán? Může být had koni (oslím) můstkem? Stačí jim dohromady pět bot? Proč se had nemůže podívat na hodinky? A co se s nimi stane, když se snaží sobě podobat? Kam jdou? V humorné obrazové knížce Kláry Zahrádkové na první pohled neslučitelná dvojice kůň a had ožívá ve všech možných i nemožných polohách, situacích, momentech a variacích. Absurdní hra, zkoumání protipólů, záludnosti a chytáky, lyrika i vtip, něžnost i groteska: autorka v tom nejlepším slova smyslu navrací do hry morgensternovskou absurditu a převádí ji do obrazu srozumitelného dětem i dospělým.


...lap klap, had s s: datum / id: 29.11.2002 / 68109: Vytisknout | : autor: Apajda: kategorie: Hádanky: Další dílo autora: zobrazeno: 32769x: počet tipů: 4 ... Charakteristika - Had (Čínský horoskop) - Horoskopy.cz ... ... Kůň a had. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kam jdou? V humorné obrazové knížce Kláry Zahrádkové na první pohled neslučitelná dvojice kůň a had ožívá ve všech možných i nemožnýc ... Vztahy podle čínského horoskopu: Hodí se k sobě vaše ... ... . ... Kam jdou? V humorné obrazové knížce Kláry Zahrádkové na první pohled neslučitelná dvojice kůň a had ožívá ve všech možných i nemožných polohách, situacích, momentech a variacích. Absurdní hra, zkoumání protipólů, záludnosti a chytáky, lyrika i vtip, něžnost i groteska: autorka v tom nejlepším slova smyslu ... no ja...SOUVISEJÍCÍ KNIHY