Uštknuti Saharou

Uštknuti Saharou - Pavel Šuba | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Šuba
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Uštknuti Saharou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Uštknuti Saharou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Šuba. Číst Uštknuti Saharou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o hledání malého prince – v poušti i v sobě. Vzpomenete si, kdy naposledy jste někomu napsali dopis? Tuhle otázku si položila čtveřice českých cestovatelů. Nakonec přesvědčili stovku lidí, aby místo klávesnice vzali po letech do ruky plnicí pero, papír a napsali někomu blízkému. Dopisy tito netradiční kurýři naložili do auta a vyrazili s nimi do Afriky – po stopách spisovatele a pionýra letecké pošty Antoina de Saint-Exupéryho. Ujeli čtyři tisíce kilometrů, aby všechna ta psaní poslali z pošty na mysu Juby zase zpět. Jeden cestovatelů, bývalý televizní reportér a dnes editor Českého rozhlasu Pavel Šuba, o tom napsal tuto knihu. Nečekejte ale klasický cestopis. Jak sám říká, je to spíš pocitopis.


...ti Saharou. 201 likes. O HLEDÁNÍ MALÉHO PRINCE ... Nakladatelství Arcaro | Dobré Knihy.cz ... . V POUŠTI - I V SOBĚ. UŠTKNUTI SAHAROU. KNIHA O HLEDÁNÍ MALÉHO PRINCE - V POUŠTI I V SOBĚ.. KOUPIT KNIHU. UŠTKNUTI SAHAROU Všechna práva vyhrazena 2017. Vytvořeno službou Webnode. Vytvořte si www stránky zdarma! Uštknuti Saharou. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy ... Uštknuti Saharou ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY