Gruffalo

Gruffalo - Julia Donaldson, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Julia Donaldson,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gruffalo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gruffalo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julia Donaldson,. Číst Gruffalo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Myška si vyjde do lesa, ale na procházce nemá chvíli klidu. Pořád se ji někdo snaží sežrat! Had, liška, sova... Ještě že má myška "pod čepicí" a na pomoc si přimyslí Gruffala – strašlivou příšeru, která by všechnu tu nenechavou zvěř zblajzla na posezení. A tak myšku všichni raději nechají být. Jenže co když je Gruffalo skutečný? Je myška dost statečná na to, aby převezla i jeho? Nenapodobitelné ilustrace Axela Schefflera se geniálně propojují s originálním, vtipným textem Julie Donaldson a společně tvoří dnes již takřka klasický příběh, který si získal srdce dětí po celém světě. Možná jej znáte i z oceněného animovaného filmu. Legendární Gruffalo vychází v novém, čtivém a nápaditém překladu, a navíc na tvrdých stránkách leporela – takže odolá opakovanému prohlížení i těch divočejších dětských čtenářů.


...ffalo River Ride Adventure at Chessington World of Adventures Resort ... The Gruffalo Worksheets & Teaching Resources | Teachers ... ... . The clever little ladybird is off on a trip to the seaside, but those two bad men, Hefty Hugh and Lanky Len, are also back and they're up to their wicked ways again! With a cast of wonderful sea creatures, including a magical mermaid, and plenty of seaside fun, What ... "The Gruffalo" was a hit for both. Short enough that it held the toddler's attention but detailed enough for the kindergartener. It led to them playing their own game of Gruffalo that included ne ... The Gruffalo: Donaldson, Julia, Scheffler, Axel ... ... . It led to them playing their own game of Gruffalo that included new versions of the character (a Gruffalo snake with a poisonous play dough nose that demands Blue Jay ice cream) plus drawings to boot. The Gruffalo is a children's book by writer and playwright Julia Donaldson, illustrated by Axel Scheffler, that tells the story of a mouse, the protagonist of the book, taking a walk in...SOUVISEJÍCÍ KNIHY