Zahrada: Zelený atlas hravě rašících a důmyslných arealů

Zahrada: Zelený atlas hravě rašících a důmyslných arealů - Ewa Kolaczyńska | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ewa Kolaczyńska
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada: Zelený atlas hravě rašících a důmyslných arealů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahrada: Zelený atlas hravě rašících a důmyslných arealů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ewa Kolaczyńska. Číst Zahrada: Zelený atlas hravě rašících a důmyslných arealů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prostřednictvím knížky Z.A.H.R.A.D.A. můžete navštívit 42 míst po celém světě. Povětšinou se jedná o místa veřejně přístupná, která by se dala označit slovem zahrada či park. A také se seznámíte s několika zahradními uměleckými projekty. Zjistíte, že zahrada může být třeba létající, podvodní, kapesní, kosmická, otrávená, skládací či svislá. A že mnohdy i místa, která se nám mohou zdát nehostinná, by se dala malým zásahem změnit v místa neobyčejně příjemná, jako tomu je třeba u projektu sanfranciské zahrady ve skulině (Crack Garden) či ve větší míře u projektu zeleného průchodu (The High Line) v New Yorku. V neposlední řadě v knížce najdete i skvělý příklad z České republiky - oživení Gahurova prospektu ve Zlíně od architektů ze studia ellement.


... Zelený atlas hravě rašících a důmyslných arealů Ewa Kolaczyńska Nakladatel: Jana Kostelecká - JAKOST 2016 Zelený atlas hravě rašících a důmyslných areálů ... Byt a zahrada | Stojizato.sme.sk ... . Cestující Z.A.H.R.A.D.A. S knihou Z.A.H.R.A.D.A. navštívíte 42 zahrad a parků po celém světě. Podrobný popis produktu Zahrada. Zelený atlas hravě rašících a důmyslných areálů Prostřednictvím knížky Z.A.H.R.A.D.A. můžete navštívit 42 míst po celém světě. Povětšinou se jedná o místa veřejně přístupná, která by se dala označit slovem zahrada či park. Zelen ... Zahrada. Zelený atlas hravě rašících a důmyslných areálů ... ... .R.A.D.A. můžete navštívit 42 míst po celém světě. Povětšinou se jedná o místa veřejně přístupná, která by se dala označit slovem zahrada či park. Zelený atlas hravě rašících a důmyslných areálů malé čtenáře provede 42 místy naší planety, kterým přísluší označení zahrada. Projdou se zahradami konvenčními, plnými zeleně, květin a ptáků, ale také velmi s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY