Ajša

Ajša - Stein Jesper | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stein Jesper
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ajša.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ajša ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stein Jesper. Číst Ajša Online je nyní tak snadné!

POPIS


V luxusním bytě na prestižní kodaňské adrese je nalezeno brutálně umučené tělo bývalého člena dánské tajné služby. Vyšetřování vraždy se ujímá Axel Steen, který se po téměř dvouleté přestávce vrací do služby. Ke svému překvapení zjistí, že vražda může souviset se starým teroristickým případem a bohužel není jediná. Stojí za vším druhá generace arabských přistěhovalců nebo je všechno jinak? Co tají jeho nová přítelkyně? Čeho se bojí jeho dcera? Zvládne Axel návrat do běžného života nebo opět sklouzne k drogám? Strhující příběh ze současného Dánska, v němž přistěhovalecké komunity hrají čím dál tím větší roli a to v dobrém i zlém. Kniha byla po právu oceněna dánským prestižním oceněním Zlatý vavřín jako např. román Jussi Adler-Olsena Složka 64.


...izija Emisija: Pred fajront Gosti: Zorica Brunclik, Kemiš, Esad Plavi, Željko Đmura, Ajša Kapetanović, Bilja Sečivanović, Milica Stanišić i Emina Tufo Orkestar Borka Radivojevića ... Asociace jazykových škol - Vítejte na stránkách ... ... ... Áiša bint Abú Bakr (arabsky عائشة ‎‎, do češtiny přepisováno také jako Ajša, † asi 678) byla dcera prvního chalífy Abú Bakra, a nejoblíbenější manželka proroka Mohameda.. Áiša byla s Mohamedem zasnoubena už v Mekce, ale přestěhovala se k němu až po jeho přesídlení do Medíny ().Milovala poezii a na rozdíl od svého manžela i hudbu a zpěv, přátelila se ... Izvor imena. Ajša je Žívi pomensko sorodno muslimansko ime. Ajša izhaja iz arabskega imena A'išä v ... AmCham ekipa | AmCham Slovenija ... .Milovala poezii a na rozdíl od svého manžela i hudbu a zpěv, přátelila se ... Izvor imena. Ajša je Žívi pomensko sorodno muslimansko ime. Ajša izhaja iz arabskega imena A'išä v p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY