Pohádky mého života

Pohádky mého života - Annie D. Fox | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Annie D. Fox
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky mého života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádky mého života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Annie D. Fox. Číst Pohádky mého života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsem autorka knihy Anna Dzurenda. Dne 4.4. se na různých knižních webech objevily pod různými jmény velice podobné negativní recenze mé knihy, autor či autorka těchto recenzí si dokonce nedal práci s pozměněnými texty. Takže se všude dočtete slova jako "života autorky""nevěřím té pozitivní energii" apod. Stojí to té osobě opravdu za to? Vše vyslané se opět dříve či později vrátí. Pokud tyhle řádky ta osoba čte, ráda se s ní potkám a pokusíme se vyjasnit, co ji k tomuto jednání vede.


...niha Annie D. Fox o znovunalezení její síly a cestě životem od ubrečeného poslušného děvčátka ke zralé, sebevědomé a úspěšné ženě ... Bedřich Smetana - Wikipedie ... . Pohádky mého života. 1.4K likes. Nová kniha Annie D. Fox o znovunalezení její síly a cestě životem od ubrečeného poslušného děvčátka ke zralé, sebevědomé a úspěšné ženě. Rozhlasové hry a četba zdarma na: http://www.rozhlas.cz/dvojka/stream/ Foto: Ilustrace k Andersenovým Pohádkách z roku 1945 (Arthur Szyk, The Arthur Szyk Soc... Kniha: Pohádky mého života - Annie ... Pohádka mého života (Hans Christian Andersen) | Detail ... ... .cz/dvojka/stream/ Foto: Ilustrace k Andersenovým Pohádkách z roku 1945 (Arthur Szyk, The Arthur Szyk Soc... Kniha: Pohádky mého života - Annie D. - Anna Dzurenda Fox. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY