Z písku a popela

Z písku a popela - Amy Harmonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amy Harmonová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z písku a popela.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z písku a popela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy Harmonová. Číst Z písku a popela Online je nyní tak snadné!

POPIS


Angelo a Eva spolu vyrůstali a i když se považovali za víc než jen za bratra a sestru, nebylo jim souzeno spojit své životy. Ona byla totiž židovka a on toužil být vysvěcen na kněze. Jejich cesty nakonec spojí až válka. V Němci okupované Itálii je katolická církev jediná organizace, která se odváží chránit židovské obyvatelstvo. Angelo přemlouvá Evu, aby se ukryla v jednom římském klášteře, kde ji chce chránit až do příchodu amerických vojsk. Ovšem Eva odmítá jen čekat na vlastní záchranu – všichni kolem ní se snaží přispět k vítězství spravedlnosti a ona nechce stát stranou. A tak nastoupí pod falešným jménem jako sekretářka u kapitána von Essena – muže, který udělá cokoliv, aby zbavil Itálii židů. Začíná nebezpečná hra o život i naději na spasení. Z písku a popela je strhující milostný příběh lidí, kteří museli obětovat vše, aby si zachovali lidskost a důstojnost.


...menty byly v Z PÍSKU A POPELA fakt hrozné ve smyslu toho, že postrádaly lidskost ... Kniha Z písku a popela - Amy Harmon | Dobré Knihy.cz ... . Jsem toho názoru, že mladá generace, mezi kterou patřím i já, by měla více číst knihy odehrávající se v tomto období a mělo by se o válce mluvit, aby jsme se toho vyvarovali. Rozhodně bych nechtěla žít ve 30.-40. letech minulého ... Ahoj, vítám vás na svém YouTube kanálu, který se bude týkat především knížek, ale i mých domácích mazlíčků. Blog: www.katcinoknihomolno.blogspot.cz Z písku a popela (Eva Langerová , 18.12. ... Z písku a popela - Amy Harmonová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Blog: www.katcinoknihomolno.blogspot.cz Z písku a popela (Eva Langerová , 18.12.2017) Odpovědět. průměrná kniha (***) Očekávala jsem na základě zvoleného zajímavého tématu více, navíc byla většina děje pravdivá. V některých pasážích je děj zbytečně rozvleklý a "opakuje" se. Vadi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY