Gin: Historie, značky, kreativní i klasické drinky

Gin: Historie, značky, kreativní i klasické drinky - Fabio Petroni, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Fabio Petroni,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gin: Historie, značky, kreativní i klasické drinky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gin: Historie, značky, kreativní i klasické drinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fabio Petroni,. Číst Gin: Historie, značky, kreativní i klasické drinky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gin je součástí mnoha populární a módních koktejlů: je to nápoj s dlouhou historií a unikátními vlastnostmi, které je nepostradatelný pro každého barmana. Tato kniha je celá věnována ginu; Davide Terziotti, odborník v oboru, vás povede celou historií tohoto destilátu z pšenice a ječmene s charakteristickou chutí po jalovci. Zkoumá jeho počátky až do znovuobjevení v roce 1990. Do hloubky vás seznámí s různými výrobními metodami ginu a také s celou řadou bylin (bylinek), které se v minulosti používaly, a nezapomíná ani na nové trendy, inovativní suroviny a nové příchutě. Popíše vám 30 nejprodávanějších značek, jejich vlastnosti, aroma a byliny, které obsahují. U každé z nich je recept na koktejl. V závěrečné části je další soubor koktejlů a návod na jejich přípravu, který je doprovázen nádhernými fotografiemi Fabia Petroniho, mistra zátiší.


...istorie, značky, kreativní i klasické drinky ... Knihy > Jedlá a nápoje > Nápoje > Alkoholické nápoje ... ... . Máte rádi gin a rádi byste se jmenovali jeho dobrým znalcem? Pak se určitě začtěte do této knihy a nechte se Davidem Terziottim vtáhnout do dávné historie tohoto destilátu z ječmene a pšenice, jenž je charakteristický zejména svou chutí po jalovci. Všechny informace o produktu Kniha Gin - Historie, značky, kreativní i klasické drinky - Fabio Petroni, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Gin - Historie, značky, kreativní i klasické drinky - Fabio Petroni. Gin: Historie, značky, kreativní i klasick ... Gin (Davide Terziotti) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Gin: Historie, značky, kreativní i klasické drinky Gin je součástí mnoha populární a módních koktejlů: je to nápoj s dlouhou h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY