Styly interiérů

Styly interiérů - Veronika Haroldová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Haroldová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Styly interiérů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Styly interiérů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Haroldová. Číst Styly interiérů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je napsaná pro Vás všechny, které nejen baví a zajímá interiérový design, ale současně rádi přemýšlíte o souvislostech mezi svým domovem a životem. Publikace přehledně shrnující současné styly interiérů na trhu dosud citelně chyběla. A co je interiérový styl? Styl dává interiéru jeho tvář, atmosféru, výraz, vyvolává pocity a silné asociace, dokáže oživovat vzpomínky. Zárukou úspěchu a harmonického výsledku při navrhování interiérů je volba jediného stylu a respektování jeho pravidel, kompozičních schémat a barevných kombinací, nejlépe s otiskem vlastních představ a rukopisu. Kniha plná atraktivních fotografií podrobně představuje sedmnáct interiérových stylů, které přehledně rozděluje do čtyř skupin: moderní, venkovské, romantické a avantgardní. Stranou zůstává pouze eklektický styl, který ostatní styly svobodně míchá.Výpravná publikace nabízí přehledné a podrobné informace o jednotlivých stylech, jejich typických materiálech, barevnosti, nábytku, svítidlech, doplňcích a textilu, zkrátka o všem, co s tvorbou a charakterem stylu souvisí. V úvodu kapitoly je každý styl propojen s typem osobnosti, pro kterou se ideálně hodí, které se bude líbit a bude jí nejlépe vyhovovat. Autorka knihy Veronika Haroldová vystudovala fakultu architektury ČVUT. Po praxi vněkolika projekčních kancelářích založila v roce 2003 vlastní architektonický ateliér se specializací na návrhy interiérů. V roce 1996 vyhrála soutěž na logo divadla ABC, kde do roku 2000 pracovala jako výtvarnice. Během své dvacetileté praxe shromáždila ve svém portfoliu více než 260 realizací různého rozsahu ze soukromého i veřejného sektoru. Ve svém ateliéru se věnuje stavebním úpravám dispozic, návrhům interiérů a designu originálních svítidel či nábytku.


...liší styly bydlení v jednotlivých zemích, stejně a mnohdy mnohem více se liší ve světových oblastech ... Living Room Designs | Interior Design Ideas ... . Promítá se do nich odlišná kultura kontinentů a kultur. ... Co se doplňků týče, majitelé takových interiérů vsází na nejrůznější misky, sošky, svíčky, zrcadla a další. Skandinávský styl. Modern architecture and design, including interiors, is a broad umbrella term for design styles united by a common intention - a celebration of material, technology and composition through authenticity, transparency and efficiency.. Inspired by the Modernist art movement that preceded it, the Modernist style, born at the dawn of the 20th c ... 12 Interior Design Trends We'll See In 2020 ... .. Inspired by the Modernist art movement that preceded it, the Modernist style, born at the dawn of the 20th century, reinvented our relationship with space and ... Transitional interior design style is an elusive style that spans multiple styles tying traditional or long-standing styles together with modern or contemporary design elements. It's extremely po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY