Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie

Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie - Peter Hurley | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Hurley
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Hurley. Číst Portrét – Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie Online je nyní tak snadné!

POPIS


K vyfotografování dobrého Headshotu, tedy portrétu zaměřujícího se na obličej modelu, potřebujete několik věcí. Správné osvětlení a správnou techniku, správnou pózu vhodnou pro fotografovaného člověka a hlavně výraz, který posune vaše snímky z úrovně pasovek do profesionálních výšin. Peter Hurley vám ve své knize pomůže se všemi těmito aspekty perfektní fotografie headshotu.V první části vám bez okolků prozradí vše, co se týká techniky. Přesné rozestavení světel, přesné ohniskové vzdálenosti i expoziční nastavení fotoaparátu. Peter nemusí nic skrývat. Za svou kariéru nafotil více než 10 000 portrétních snímků a ví, že technická část je jen první krůček k dobrému snímku.<brV další části se zaměřuje na to, jak fotit různé typy lidí. Víte, jak nasvítit a postavit někoho s křivým nosem tak, aby nos vypadal na fotografii rovně? Víte, jak pootočit člověka, který má každé oko jinak velké tak, aby ve výsledku působila obě stejně? Víte, jak správně složit ženě vlasy, aby byl její účes vidět, ale její tvář stále hrála na snímku prim? Peter vám na všechny otázky odpoví.<brV poslední části knihy pak přichází na lámání chleba. Poslední kapitoly jsou jen o tom, jak komunikovat s modelem, jak s klienty pracovat tak, abyste z nich dostali výraz, který žádný fotograf před vámi ještě nezachytil. Cílem je udělat fotografie, které podtrhnou jejich osobnost, zachytit na fotografii je a jejich emoce. A získat z fotografovaného upřímný výraz není vůbec tak snadné, jak se může zdát. Ti z vás, kteří portrét fotografují častěji, vědí, o čem mluvím. Peter se s vámi podělí o postupy a dokonce i konkrétní fráze, které u fotografování používá on.<brKniha Portrét – Headshot je manuál pro každého portrétního fotografa, který to s focením myslí vážně.


...t - Headshot: Odhalená tajemství portrétní fotografie Peter Hurley Nakladatel: Zoner Press 2017 Odhalená tajemství portrétní fotografie ... Knihy | Škola fotografovania | Moja-Kniha.sk ... . HURLEY Peter. Info: Zoner Software, 2017 (1.) - brož., 232 str. Z angl. přel. P. Bauman EAN: 9788074133664 ISBN: 978-80-7413-366-4 Edice: Encyklopedie grafika a fotografie ... Recenze produktu Portrét - Headshot. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Headshot - portrétní snímek, který se zaměřuje primárně na oblast obličeje, často důležitý pro herce jako hlavní fotografie jej ... Portrét - Headshot | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Headshot - portrétní snímek, který se zaměřuje primárně na oblast obličeje, často důležitý pro herce jako hlavní fotografie jejich portfolií. E PETER HURLEY Všechny informace o produktu Kniha Portrét - Headshot - Peter Hurley, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Portrét - Headshot - Peter Hurley. Portr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY