Iva Němcová

Iva Němcová - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Iva Němcová.pdf


Chcete si knihu přečíst?Iva Němcová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Iva Němcová Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravná česko-anglická publikace představuje tvorbu výjimečné osobnosti české scénografie, předčasně zesnulé Ivy Němcové (1980–2015). Je jedinečnou příležitostí vhlédnout do tvůrčího procesu jejího vynikajícího a inspirujícího, třebaže nedokončeného díla. Mapuje především její výtvarnou tvorbu pro divadlo, nalezneme zde však též záběry z filmů a hudebních klipů, na nichž se výtvarnice podílela, dokumentaci site-specific projektu nebo atraktivní a originální ukázky designu netradičních šperků či osvětlovacích těles. Ačkoliv je kniha koncipována především jako obrazové svědectví, obsahuje též texty vzpomínkového i odborného charakteru, komentáře a postřehy samotné scénografky, rovněž tak soupis jejího díla. Výstavu i knihu iniciovali a připravili autorčini přátelé a spolupracovníci v přesvědčení, že dílo Ivy Němcové je natolik exkluzivní, že se může stát cennou inspirací i studijním materiálem, neboť je v něm obsaženo cosi velmi podstatného ze scénického umění začátku 21. století.


...COVÁ The stage and costume designer, conceptual artist and designer Iva Němcová was born on 3rd March 1980 in Nové Město na Moravě and died on 5th June 2015 in Prague ... Zemřela Iva Němcová - Divadelní noviny ... . After learning window dressing at commercial high school in Žďár nad Sázavou, she attended Prague Academy of Drama (DAMU) where she studied scenography under ... Iva Němcová umřela v pátek v motolské nemocnici, bylo jí pouhých pětatřicet let. Bude nám tu sakra chybět. + Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku. View the profiles of people named Iva Němcová. Join Facebook to connect with Iva Němcová and o ... Iva Němcová - Národní divadlo ... . Bude nám tu sakra chybět. + Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku. View the profiles of people named Iva Němcová. Join Facebook to connect with Iva Němcová and others you may know. Faceb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY