T-Force - Projít peklem

T-Force - Projít peklem - Leo Kessler | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leo Kessler
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
T-Force - Projít peklem.pdf


Chcete si knihu přečíst?T-Force - Projít peklem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leo Kessler. Číst T-Force - Projít peklem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bastogne… To belgické městečko se může stát osudem celé spojenecké invazní armády, která na podzim 1944 postoupila až k hranicím hitlerovské říše. Jenže za nejtužších mrazů se z Německa jako pekelný přízrak vynořily elitní nacistické pluky a divize, připravené utopit Spojence v krvi. Jedinou nadějí pro obklíčené Američany je rychlý přesun Pattonovy obrněné divize. Jenže jak se mají její tanky k Bastogne dostat, když před nimi je inferno plné nepřátel a zrádného terénu? Projít peklem! To je úkol jako dělaný pro T-Force. Projít peklem a najít přes ně cestu. A to co nejrychleji!


...e Projít peklem autor: Kessler Leo doporučená cena: ... T-Force 3 - Projít peklem ... ... Snoubenci zimy autor: Dabos Christelle doporučená cena: 480 Kč naše cena:418Kč Jak projít životními krizemi k životním výhrám autor: Záborcová Milada doporučená cena: ... Kupte knihu T-Force Projít peklem (Leo Kessler) s 28 % slevou za 184 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Koupit Koupit eknihu. Bastogne… To belgické měste ... T-Force Projít peklem / Nejlevnější knihy ... . Koupit Koupit eknihu. Bastogne… To belgické městečko se může stát osudem celé spojenecké invazní armády, která na podzim 1944 postoupila a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY