Draci v hrnci - Co jedly princezny

Draci v hrnci - Co jedly princezny - Jana Strýčková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Strýčková,
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Draci v hrnci - Co jedly princezny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Draci v hrnci - Co jedly princezny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Strýčková,. Číst Draci v hrnci - Co jedly princezny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z jaké mouky si pekla nekvašený chléb náčelnice Nea v době kamenné? Jaké nudle měla nejraději čínská princezna Hóng? Kdo pořádal slavné lukulské hody? Proč si nemohl Karel IV. Dát k pečeni brambory a komu nejvíc chutnaly lívance se žahourem? To všechno se dovíte v nejnovější dračí knížce! V každé kapitole vás čeká jedna princezna, král nebo panovník, aby vám prozradili, co se jedlo za jejich časů.


..."Draci v hrnci - Co jedly princezny" doporučujeme také: Čekání na smrt Jackson, Lisa Cena: 279 Kč Najděte si svého marťana Herman, Marek Cena: 167 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Draci v hrnci Co jedly princezny - Kamila Teslíková; Jana ... ... . přidat komentář nebo recenzi ... Draci v hrnci - Co jedly princezny - Jana Strýčková, Kamila Teslíková . Draci v hrnci se vrací! Z jaké mouky si pekla nekvašený chléb náčelnice Nea v době kamenné? Jaké nudle měla nejraději čínská princezna Hóng? Kdo pořádal slavné lukulské hody? Proč si nemohl Karel IV. Hledáte Draci v hrnci - Co jedly princezny od Jana Strýčková,Kamila Teslíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po cel ... knihy - TV pořady — eShop — Česká televize ... . Hledáte Draci v hrnci - Co jedly princezny od Jana Strýčková,Kamila Teslíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po cel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY