Tři kamarádi

Tři kamarádi - Erich Maria Remarque | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Erich Maria Remarque
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři kamarádi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři kamarádi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Maria Remarque. Číst Tři kamarádi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Robby, Otto a Gottfried se stali přáteli na život a na smrt během první světové války. Jako demobilizovaní vojáci neměli v poválečném rozvráceném a vyhladovělém Německu život o mnoho lehčí. Kamarádství jim však pomáhá obstát v boji o holé živobytí a dokážou se postarat i o dívku jednoho z nich, když ztratí zaměstnání a těžce onemocní. Kamarádství je to jediné, čemu dobrému je válka a bezvýchodnost po návratu z ní naučila, a právě kamarádství a láska muže k ženě, opravdová láska bez frází a patosu, obyčejná, silná, ohrožená nepřízní osudu je to, pro co stojí za to žít.


...arádi (německy: Drei Kameraden) je román od Ericha Maria Remarque, který vyšel v roce 1936 ... Erich Maria Remarque - Tři kamarádi (3) | Čtenářský deník ... ... . Remarque jej věnoval své první ženě jménem Ilse Jutta Remarque. Remarque jej věnoval své první ženě jménem Ilse Jutta Remarque. Kniha: Tři kamarádi Autor: Erich Maria Remarque Přidal(a): Karol Literární druh: epika. Literární žánr: román. Místo a doba děje: kolem roku 1930, Německo¨. Postavy:. Robert Lohkamp - vojenský vysloužilec, přátelský, trochu piják. Gottfried Len ... Erich Maria Remarque - Tři kamarádi (5) | Čtenářský deník ... ... . Postavy:. Robert Lohkamp - vojenský vysloužilec, přátelský, trochu piják. Gottfried Lenz - šprýmař s blonďatou hřívou. Otto Koster - nejrozumnější ze všech, majitel společné dílny Tři kamarádi sice tu dobu zajímavě ukazují, ale Remarque tu klade na můj vkus příliš silný důraz na auta a romantiku, což mě v tomhle případě tolik nezaujalo. Šest z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY