Jak si zjednodušit a zpomalit život

Jak si zjednodušit a zpomalit život - Broke McAlary | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Broke McAlary
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak si zjednodušit a zpomalit život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak si zjednodušit a zpomalit život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Broke McAlary. Číst Jak si zjednodušit a zpomalit život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rádi byste žili méně hektický a zároveň naplněný život? Přátelská a poutavě napsaná knížka vám s tím pomůže. Ukáže vám, jak si snadno a příjemně zjednodušit a zpomalit život a zaměřovat se na věci, které jsou pro vás důležité. Poznáte pět jednoduchých, ale účinných cvičení, která vám pomohou celkově zklidnit vypjaté dny. Dozvíte se, jak změnit rytmus svého dne tak, aby lépe vyhovoval vašim potřebám a namísto stresu se stal zdrojem pohody a radosti. Autorka vám také ukáže, jak se namísto urputné snahy o rovnováhu pracovního a osobního života raději přizpůsobovat aktuální situaci a vyvažovat denní aktivity podle toho, co se ve vašem životě právě odehrává. Motivující a inspirující knížka je určena všem, kdo chtějí změnit svůj život a přestat žít jako na dostizích.


...šit si život nemusí být komplikované ... Kniha Jak si zjednodušit a zpomalit život - Trh knih - můj ... ... . Když se naučíte vést tišší, vyrovnanější život, může vám to v mnohém pomoci. Začněte malými krůčky. Když se zbavíte zbytečností, naučíte se uklízet, zjednodušíte své vztahy a naučíte se zpomalit a ocenit maličkosti, budete mít jednodušší a klidnější život. Ukáže vám, jak si snadno a příjemně zjednodušit a zpomalit život a zaměřovat se na věci, které jsou pro vás důležité. Poznáte pět jednoduchých, ale účin ... Jak si zjednodušit život - wikiHow ... . Poznáte pět jednoduchých, ale účinných cvičení, která vám pomohou celkově zklidnit vypjaté dny. Kniha Jak si zjednodušit a zpomalit život od Brooke McAlary vám v tom bude skvělým pomocníkem. Musím se přiznat, že na tuto knihu jsem se vyloženě těšila, protože mě zajímalo, zda mi přinese opr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY