Plná slávy

Plná slávy - Bruce Marshall | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bruce Marshall
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Plná slávy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Plná slávy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce Marshall. Číst Plná slávy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Být svatý neznamená být bezkrevné budižkničemu, které omdlévá, když na ně sykne husa; být svatý znamená milovat Boha z celého srdce a z celé mysli a konat, myslet a mluvit všecky věci k jeho větší slávě. (Bruce Marshall) Plná slávy je dnes už klasikou křesťanské beletrie: kdo ji četl, většinou se k ní rád vrací, a kdo ji nečetl, o moc přišel. Peripetie patera Edmunda v jeho skotské farnosti sice zavání jiným stoletím, ale čtenář brzy zjistí, že se mění pouze kulisy a problémy k řešení, přičemž člověčina i Boží věrnost zůstávají stejné. Kniha je plná laskavého humoru i životní moudrosti, voní křesťanstvím s lidskou tváří. Ano, církev je plná slávy milostí Toho, který ji povolal k životu, a to i přes slabosti a hříšnost lidí, kteří k ní patří.


...slávy přes hříšnost a nedokonalost lidí, kteří se k ní hlásí, protože plná slávy Boha, který skrze ni promlouvá ke světu ... Plná slávy - Vojtěch Kodet,Bruce Marshall | Knihy Dobrovský ... . Historicky zachycuje období, které nemá zrovna mnoho důvodů k optimismu — dobu od r. 1908, první světov ou válku a začátek druhé. Plná slávy (2. vydání)(Marshall Bruce) - Být svatý neznamená být bezkrevné budižkničemu, které omdlévá, když na ně sykne husa; být svatý znamená milovat Boha z celého srdce a z celé mysli a konat, myslet a mluvit všecky věci k jeho větší slávě. (Bruce Marshall) Plná slávy je dnes už klasikou křesťanské beletrie: kdo ji četl, většinou se k ní rád ... Plná slávy Auto ... Plná slávy - Bruce Marshall od 208 Kč - Heureka.cz ... . (Bruce Marshall) Plná slávy je dnes už klasikou křesťanské beletrie: kdo ji četl, většinou se k ní rád ... Plná slávy Autor: Marshall, Bruce Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství EAN: 9788071959090 ISBN: 978-80-7195-909-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY