Správná strava pro váš osobnostní typ: Dieta

Správná strava pro váš osobnostní typ: Dieta - Jen Widerstrom | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jen Widerstrom
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Správná strava pro váš osobnostní typ: Dieta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Správná strava pro váš osobnostní typ: Dieta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jen Widerstrom. Číst Správná strava pro váš osobnostní typ: Dieta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Revoluční čtyřtýdenní program, který vám pomůže zhubnout Expertka z oblastí zdraví a fitness Jennifer Widerstrom se při práci s účinkujícími v soutěži NBC The Biggest Loser naučila jednu důležitou věc. Že neexistuje dieta, která by byla vhodná pro všechny lidi. Aby bylo možné úspěšně zhubnout, váš stravovací plán by měl být založen na vašich potřebách a typu osobnosti. Autorka v této knize odhaluje pět základních, nejběžnějších typů osobnosti. Kniha začíná jednoduchým kvízem, že kterého se čtenáří dozví, jaký typ jsou: 1.Hrdina (který vždy dbá na ostatní a o sebe až na posledním místě); 2.Rebel (který je impulsivní a neutrální); 3.Dříč (alfa osobnost, která se řídí pravidly a rutinou); 4.Dobrodruh (dobrodružný typ, řídící se módními trendy módy); 5.Skeptik (který když se nevejde do kalhot, koupí si větší). Poté, co čtenář zjistí svůj typ, má k dispozici čtyřtýdenní dietní a fitness plán, který bude respektovat jeho individuální silné a slabé stránky. Kniha je doplněná motivačními citáty, jídelníčkem, recepty a cvičeními, které vám pomohou efektivně zhubnout a trvale si udržet zdravý životní styl.


... strava pro váš osobnostní typ Jen Wiederstrom ... Dieta pri cukrovce 1 typu levně | Mobilmania zboží ... . Prolistujte knihu Správná strava pro váš osobnostní typ. Jen Wiederstrom. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.2 z 5 hvězdiček 6 hodnocení čtenářů ... Že neexistuje dieta, která by byla vhodná pro všechny lidi. Aby bylo možné úspěšně zhubnout, váš stravovací plán ... Správná strava pro váš osobnostní typ. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0303166: ... Že neexistuje dieta, kte ... Správná strava pro váš osobnostní typ - Jen Widerstrom by ... ... . ks. Kód: 0303166: ... Že neexistuje dieta, která by byla vhodná pro všechny lidi. Aby bylo možné úspěšně zhubnout, váš stravovací plán by měl být založen na vašich potřebách a typu osobnosti. Správná strava pro váš osobnostní typ: Dieta Revoluční čtyřtýdenní program Expertka z oblastí zdraví a fitness Jennifer Widerstrom se při práci s účinkujícími v soutěži NBC...SOUVISEJÍCÍ KNIHY