Co se děje o Vánocích

Co se děje o Vánocích - Anne Suessová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anne Suessová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co se děje o Vánocích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co se děje o Vánocích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne Suessová. Číst Co se děje o Vánocích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na vánočním trhu, při pečení cukroví, pod vánočním stromečkem i v zasněženém lese – všude se dá najít mnoho zajímavého k prohlížení a objevování. Poutavé ilustrace s velkým množstvím detailů dětem představí vánoční cukroví a ozdoby, rozzářený vánoční stromeček, sáňkování i krmení zvířátek v lese a spoustu dalších činností a věcí. Holčičky a kluci předškolního věku se tak mohou ponořit do kouzelného světa Vánoc a učit se pozorovat.


... Co se děje o Vánocích. Originální název: Weihnachtswimmelbuch/Christmas Search and Find Book ... Kniha Co se děje o Vánocích - Anne Suess | Dobré Knihy.cz ... . Autor: Anne Suessová. Překladatel: Gabriela Krejčí. Ilustrátor: Anne Suessová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci ... V knize Co se děje o Vánocích už je to "plnohodnotný" Santa se sáněmi taženými soby, takže tam už ho dětičky asi nepřehlédnou. Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, Knižní klub, 2016, 9788024253992. Zobrazit všechna hod ... Anne Suess - Co se děje o Vánocích - Blogy - ŽENY s.r.o. ... . Pomohla vám tato recenze? Ano 0 Kniha, Knižní klub, 2016, 9788024253992. Zobrazit všechna hodnocení . Přidat hodnocení ... Co se děje o Vánocích je další z našich oblíbených knih od autorky Anne Suessové. Všechhny knížky od autorky čteme hodně rádi, tahle se opravdu ho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY