Sám doma a hladový: Kuchařka pro muže, bez cenzury!

Sám doma a hladový: Kuchařka pro muže, bez cenzury! - Matěj Pospíšil | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Matěj Pospíšil
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sám doma a hladový: Kuchařka pro muže, bez cenzury!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sám doma a hladový: Kuchařka pro muže, bez cenzury! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matěj Pospíšil. Číst Sám doma a hladový: Kuchařka pro muže, bez cenzury! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stylově nafocená jídla v lehce rurálním stylu, celá kniha doplněná vtipnými ilustracemi. Jednoduché a rychlé recepty na zajímavé snídaně, svačiny, večeře a obědy “na druhý den“. Milý kamaráde, spolu-samostrávníku, životní bojovníku! Taky už máš dost věčných paštik, párků a chlebů se sejrem po večerech? Nebaví tě odbývat se pořád bagetama z benzínky nebo utopencema na stojáka někde v putyce? Moc dobře to znám... Čoveče, řeknu ti, proč si to neudělat trochu hezký? Proč se po celodenním díle v potu tváře neodměnit nějakou dobrotou? Ty si to zasloužíš! Že už se ti nechce večer vařit? Simtě, udělěj si z toho zábavu! Krásně si u toho pročistíš hlavu. Nalij si k tomu něco dobrýho, pusť si Country rádio, třeba si i u plotny trochu trsni! Nespěchej, pěkně si všechno pokrájej jako profík v televizi, ochutnávej, pěkně o sebe pečuj a uvidíš jakou z toho budeš mít radost. Pěkně si nandej zástěrku, pusť se do toho, a za chvíli si krásně pošmákneš. Tahle kniha tě, kamaráde, nenakrmí. Ale poskytne pár tipů co si uvařit, abys s tím netrávil mládí, nemusel shánět tajemný ingredience po všech čertech, nepřišel u toho na buben, ale prostě si třeba vymazlil něco kapku nápaditějšího než hemenex.


...a a hladový: Kuchařka pro muže, bez cenzury! Matěj Pospíšil ... Knihy vydavatelství Došel karamel | Martinus.cz ... ... Sám doma a hladový Autor: Pospíšil, Matěj Nakladatel: Došel karamel EAN: 9788090643468 ISBN: 978-80-906434-6-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 17,2 × 24 cm Rok vydání: ... Kniha: Sám doma a hladový -- Kuchařka pro muže, bez cenzury! - Matěj Pospíšil. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny op ... Sám doma a hladový (Matěj Pospíšil) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Podtitul: Kuchařka pro muže, bez cenzury! Stylově nafocená jídla v lehce rurálním stylu, celá ... Sám doma a hladový: Kuchařka pro muže, bez cenzury! 399,-341,-Není dostupné Jednoduché a rychlé recepty na zajímavé snídaně, svačiny, večeře a obědy "na druhý den" Stylově nafocená jídla v lehce rurálním stylu, celá kniha doplněná vtipnými ilustracemi. Sám do...SOUVISEJÍCÍ KNIHY