Odpad a umění, umění a odpad: sympozium tvorby z odpadového materiálu

Odpad a umění, umění a odpad: sympozium tvorby z odpadového materiálu - Jana Orlová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Orlová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odpad a umění, umění a odpad: sympozium tvorby z odpadového materiálu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odpad a umění, umění a odpad: sympozium tvorby z odpadového materiálu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Orlová. Číst Odpad a umění, umění a odpad: sympozium tvorby z odpadového materiálu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace dokumentuje první ročník sympozia Odpad a umění, umění a odpad, které se uskutečnilo v Pardubicích ve dnech 18. až 20. září 2015. Kritériem umělců byla jejich záliba v práci s odpadovým materiálem a také sdílené vědomí, že odpad nese silné emocionální poselství. Výstupem tohoto projektu byla výstava v galerii Art Space Nov a dvě instalace ve veřejném prostoru. Sympozia se zúčastnili: Veronika Richterová, Josef Daněk, Tomáš Graběc, Kristýna Kašparová, František Kowolowski, Petr Lysáček, Václav Voleský a Jaroslav Horecký.


... září se konal již čtvrtý ročník sympozia tvorby z odpadového materiálu, na který navazuje stejnojmenná výstava vytvořených děl „Odpad a umění - Umění a odpad", jejíž vernisáž jsme s radostí navštívili v neděli druhého září ... Umění z harampádí a odpadků - malovanikresleni.cz ... . Za celým projektem stojí poměrně mladé sdružení NOV. Podtitul: sympozium tvorby z odpadového materiálu Publikace dokumentuje první ročník sympozia Odpad a umění, umění a odpad, které se uskutečnilo v Pardubicích ve dnech 18. až 20. září 2015. Odpad a umění, umění a odpad: sympozium tvorby z odpadového materiálu Jana Orlová Nakladatel: NOV - spolek pro soudobou a mladou tvorbu 2017 Odpad a umění, umění a odpad. sympozium tvorby z odpadového materiálu - Jana Orl ... Odpad a umění, umění a odpad | DĚJINY UMĚNÍ | Knihkupectví ... ... . až 20. září 2015. Odpad a umění, umění a odpad: sympozium tvorby z odpadového materiálu Jana Orlová Nakladatel: NOV - spolek pro soudobou a mladou tvorbu 2017 Odpad a umění, umění a odpad. sympozium tvorby z odpadového materiálu - Jana Orlová Publikace dokumentuje první ročník sympozia Odpad a umění, umění a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY