Zašustění v trávě

Zašustění v trávě - Robin Hawdon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robin Hawdon
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zašustění v trávě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zašustění v trávě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Hawdon. Číst Zašustění v trávě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krajina těsně nad zemí se táhne klidně a nerušeně, daleko od válek a strastí lidstva. Když se ale podíváme blíže, co se šustne v trávě, zjistíme, že mravenčí říše je plná zmatku. Kolonie černých mravenců se probouzí po dlouhém zimním spánku a čekají ji nemilé zprávy – červení mravenci ničí vše, co jim přijde do cesty. Pozoruhodný alegorický příběh o mírumilovné společnosti, jejíž chod se obrátí vzhůru nohama.


...ění v trávě zkrátka vychovává v každém řádku ... Zašustění v trávě Archives - Kukatko.cz ... . Naštěstí jsou děti odtrženy od politické reality a nebude je trápit, zda se ztotožňují s autorovým názorem. Když si odmyslím silnou politickou linku, zůstává ještě pořád slušná porce na čtivý a hlavně napínavý příběh. Zašustění v trávě Robin Hawdon. 5,0 ( 1) Svébytné mravenčí historky, které si nezadají s Čapkovými mloky! Krajina těsně nad zemí se táhne klidně a nerušeně, daleko od válek a strastí lidstva. Když se ale podíváme blíže, co se šustne v trá ... UNIMARC/MARC: Zašustění v trávě ... . Když se ale podíváme blíže, co se šustne v trávě, zjistíme, že mravenčí říše je plná zmatku. Kolonie černých ... Kniha: Zašustění v trávě - Robin Hawdon. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY