Tajemství meditace

Tajemství meditace - Kim Daviesová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kim Daviesová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství meditace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství meditace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim Daviesová. Číst Tajemství meditace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha vám nabízí praktický, jednoduchý a zároveň podrobný úvod do světa meditace. Provede vás staletými dějinami meditace, její tradicí ve východní i západní filozofii a nabídne přehled meditačních technik, z nichž si vybere opravdu každý. Jednoduché instrukce vám pomohou zahrnout meditaci do každodenního života. Díky pravidelné meditaci zklidníte svou mysl, snížíte nebo úplně odstraníte ze svého života stres a úzkost a rozrušení vystřídá lepší soustředění. Ať už zvolíte hlubokou meditaci trvající desítky minut, krátké cvičení během cesty do práce nebo jednoduché meditování s dětmi, jejích pozitivních účinků může využít každý bez rozdílu věku.


...tajemství v sobě skrývá prastaré poznání ... Tajemství meditace - Kim Davies | Databáze knih ... . Kdo se jím řídí, sám určuje, co se stane, a s tímto novým vědomím přitahuje ty, po nichž touží. Category Meditace je zpoplatněna z důvodů zvýšených výrobních nákladů 😞 Pro posluchače, kteří měli zájem o tzv. přenosné meditace - bez nutnosti připojení k internetu jsem připravila ... Meditace a relaxace Ten, kdo dlouhodobě a pravidelně nastavuje svou mysl k dosažení určitého cíle jistě potvrdí, že byť je to věc na míle vzdálená realitě, začnou se dít věci ... Rozhovor se Zuzzi Husarovou o její unikát ... Tajemství meditace ... ... Rozhovor se Zuzzi Husarovou o její unikátní metodě mind coachingu a tom, jak najít životní směr, uvědomit si, co nám v životě dělá radost a s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY