Logopedické písničky

Logopedické písničky - Ilona Eichlerová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Eichlerová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Logopedické písničky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Logopedické písničky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Eichlerová,. Číst Logopedické písničky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Procvičování správné výslovnosti pomocí říkanek napsaných na melodie známých lidových písniček? To je ono! Z povinnosti cvičit logopedii se stane zábava, kterou si užijí děti i dospělí. Texty zaměřené na konkrétní hlásku jsou velice jednoduché a snadno zapamatovatelné. Lze je využít doma, ve školkách, ale i prvních třídách, jako zpestření výuky čtení a psaní. Písničky jsou doplněny o notové záznamy a kytarové akordy, takže si je snadno můžete i zahrát.


...cké písničky Jana Havlíčkov ... Lze je využít doma, ve školkách, ale i prvních třídách, jako zpestření výuky čtení a psaní ... Hláska R / Říkadla a básničky | ProMaminky.cz ... . Písničky jsou doplněny o notové záznamy a kytarové akordy, takže si je snadno můžete i zahrát. 224 Kč 249 Kč - ušetříte 25 Kč (10 %) ... vizualizace skladby Životodárná z alba Amálky K. Třebické - Nešišlej aneb Logopedické písničky pro odvážné děti a jejich rodiče Písničky pro děti a nejmenší | Pásla ovečky + 17 min - Duration: 17:54. Písničky pro děti 2,488,035 views. 17:54. Row Row Row Your Boat + More Nursery Rhymes & Kids Songs - CoComelon - ... Logopedické písni ... Logopedické písničky - kniha + CD - Home | Facebook ... . Písničky pro děti 2,488,035 views. 17:54. Row Row Row Your Boat + More Nursery Rhymes & Kids Songs - CoComelon - ... Logopedické písničky - kniha + CD. 540 likes. Melodické, zábavné písničky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY