Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh

Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh - Sally Lloyd-Jones | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sally Lloyd-Jones
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sally Lloyd-Jones. Číst Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byla nebyla jedna šťastná rodina. Až do jednoho strašlivého, neblahého dne, kdy se narodil nový vládce… Zábavný příběh o strastech malého děvčátka, které musí čelit ústrkům od novorozeného bratříčka, doplňují velkoformátové ilustrace. Princezna Mariánka, nejkrásnější a nejhodnější děvče na světě, žije šťastně se svou maminkou, tatínkema pískomilem. Ale jen do chvíle, než do rodiny přibyde Jeho královská výsost, novorozený syn. Je to smraďoch. Je to křikloun. A v celém království se nemluví o nikom jiném. Zažil někdy někdo tak zlotřilého vládce?


... Jeho královská maličkost -- Děsivě pravdivý příběh - Sally Lloyd-Jonesová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Kniha pravdivy pribeh lzi levně | Blesk zboží ... . Jeho královská maličkost: Děsivě pravdivý příběh Sally Lloyd-Jones Nakladatel: Nakladatelství 65. pole 2017 Jeho královská maličkost. Pozor! Pripravte sa na "děsivě pravdivý příběh" o krutovláde strašného panovníka a o ťažko skúšanej (ale pritom stále rozkošnej) úbohej princezničke. Rok po nastolení hrozného režimu Jeho královskej Guľatosti je tu naša roztomilá princezná so strašnou pravdou, ako sa veci naozaj v ... Jeho ... Kniha 65. pole Jeho královská maličkost - Kuráž ... . Rok po nastolení hrozného režimu Jeho královskej Guľatosti je tu naša roztomilá princezná so strašnou pravdou, ako sa veci naozaj v ... Jeho královská maličkost Děsivě pravdivý příběh. Sally Lloyd-Jones. Překlad Sylva Ficová. Doporučen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY