Opravář osudů

Opravář osudů - Robert Fulghum | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Fulghum
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Opravář osudů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Opravář osudů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Fulghum. Číst Opravář osudů Online je nyní tak snadné!

POPIS


George Novak přijede do Prahy, aby pátral po svých českých kořenech. Nakonec ale zjistí, že vlastně hledá odpověď na jinou otázku: Kdo jsem? Kdo si myslím, že jsem? A kdo je Vera, sousedka a přítelkyně plná pochopení, ale i tajemství? Georgeovi v jeho hledání nejvíc pomáhají nová setkání – s trochu záhadnou mladou ženou Luci Milenou nebo s bytostí, která mu předloží naprosto nečekanou nabídku. V hospodě U Devíti draků a ovce, místě pro rozhovory, otázky a odpovědi přímo stvořeném, najde pak nejedna zápletka rozřešení.


...pravář osudů Přidat komentář. bruntal ... Kniha: U Devíti draků a jedné ovce -- Opravář osudů 2 ... ... . 1 23. dubna. Popravě netuším proč ta kniha vznikla a co jí chtěl pan Fulghum sdělit. ... Opravář osudů Autor: Fulghum, Robert Nakladatel: Argo EAN: 9788025722442 ISBN: 978-80-257-2244-2 Originál: Mender of Destinies Popis: 1× kniha, vázaná, 230 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) "Opravář osudů? Vůbec netuším, o co jde. Má osud být něco jako kismet nebo karm ... Opravář osudů — Tympanum ... . Má osud být něco jako kismet nebo karma nebo štěstěna? V tohle všechno taky nevěřím. Vypadá to, že potřebujete léčitele nebo soudce, kněze, psychiatra, případně šamana," řekl George. "Rozhodně ne někoho jako já. Na to sotva mám kvalifikaci." Levá: Vždyť On vykrádá sám ... Opravář osudů book. Read 11 reviews from the world's...SOUVISEJÍCÍ KNIHY