Lily a chobotnice: když milujete psa a on vás

Lily a chobotnice: když milujete psa a on vás - Steven Rowley | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Steven Rowley
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lily a chobotnice: když milujete psa a on vás.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lily a chobotnice: když milujete psa a on vás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven Rowley. Číst Lily a chobotnice: když milujete psa a on vás Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh o přátelství, který nás učí, jak žít a jak – znovu – milovat. Člověk Ted a fenka Lily jsou nejlepší přátelé. Lily je dvanáct let, což je osmdesát čtyři psích. Tedovi je čtyřicet dva, což je dvě stě devadesát čtyři psích. Ale na dvě stě devadesát čtyři nevypadá. Každý čtvrtek spolu probírají, kteří chlápci se jim líbí. Neustále se přou, jestli se jim víc líbí Ryan Gosling nebo Ryan Reynolds a přes veškeré neshody si skvěle rozumí. Jeden čtvrtek se ale všechno změní. Všechno změní chobotnice, kterou Ted spatří na Lilyině hlavě. Jakmile ji jednou uvidíte, už ji nemůžete doopravdy nevidět. Od té doby už nic nebude jako dřív. Pro oba.


...hobotnice: když milujete psa a on vás Steven Rowley Nakladatel: Práh 2017 když milujete psa a on vás ... Novinky knižního fondu KKFB - beletrie - leden 2018 ... . 80% 4 5. ... O čem je kniha Lily a chobotnice? Příběh o přátelství, který nás učí, jak žít a jak - znovu - milovat. Člověk Ted a fenka Lily jsou nejlepší přátelé. Lily je dvanáct let, což je osmdesát čtyři psích. Tedovi je čtyřicet dva, což je dvě stě devadesát čtyři psích. Lily a chobotnice když milujete psa a on vás Rowley Steven. Příběh o přátelství, který nás u ... E-kniha: Lily a chobotnice - Steven Rowley | Knihy.ABZ.cz ... . Lily a chobotnice když milujete psa a on vás Rowley Steven. Příběh o přátelství, který nás učí, jak žít a jak - znovu - milovat. Člověk Ted a fenka Lily jsou nejlepší přátelé. Lily je dvanáct let, což je osmdesát čtyři psích. Tedovi je čtyřicet dva, což je dvě stě devadesát čtyři...SOUVISEJÍCÍ KNIHY