Uteč, nebo nepřežiješ

Uteč, nebo nepřežiješ - Tom Bale | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Bale
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Uteč, nebo nepřežiješ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Uteč, nebo nepřežiješ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Bale. Číst Uteč, nebo nepřežiješ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Té noci vtrhli do domu mladé rodiny gangsteři a obrátili jí život naruby. To, co zprvu vypadalo jako neškodný omyl – zásilka doručená na nesprávnou adresu – se během pár hodin promění pro Frenchovy v noční můru. Zločinecká banda se neštítí ničeho, a pokud jí někdo zkříží plány, vraždí. Začíná zběsilý závod s časem, honba napříč Anglií, v níž jde o dva dospělé a jeden dětský život. Protivníci jsou nemilosrdní a těch pár spojenců, kteří se na pomoc ohrožené rodině vyskytnou, má příliš blízko k podsvětí a nedá se jim věřit.


...eč, nebo nepřežiješ je v. Přečtených: 22x: Čtenářské výzvě ... BB/art s.r.o. Uteč, nebo nepřežiješ alternativy - Heureka.cz ... ... This feature is not available right now. Please try again later. Zboží ze stejné kategorie - Uteč, nebo nepřežiješ Magisterium 1: Železná zkouška Callum Hunt ví už odmalička, že pokud by se někdy zapletl s magií, znamenalo by to pro něj ... Uteč, nebo nepřežiješ Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788075076984. Tom Bale ... Uteč, nebo nepřežiješ. Celkové hodnocení ... 299 K ... Tom bale utec nebo neprezijes | Sleviste.cz ... . Tom Bale ... Uteč, nebo nepřežiješ. Celkové hodnocení ... 299 Kč. 251 Kč. Ušetříte. 48 Kč. Zajišťujeme u dodavatele. Doručení v středa 22.04.2020 nebo k odběru na pobočce již od 21.04.2020. Koupit. Anotace. V noci vtrhli do domu mladé milující se rodiny gangsteři a o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY