Jen zvířata

Jen zvířata - Ceridwen Doveyová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ceridwen Doveyová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jen zvířata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jen zvířata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ceridwen Doveyová. Číst Jen zvířata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jen zvířata nám dokážou vysvětlit, co vlastně znamená být člověkem. Kočka na západní frontě první světové války, šimpanz ve válečném Německu, sloní dvojčata v Mosambiku, medvěd v Sarajevu… Duše zvířat, která se během uplynulého století stala oběťmi lidských konfliktů, vypráví dojemné, tragické a nádherně podivné příběhy o svém životě a smrti. Zvířecí hrdinové a vypravěči současně nepřímo vzdávají poctu spisovatelům, kteří během téhož období o zvířatech psali. Během studené války se setkáme s ruskou želvou, která byla mazlíčkem Tolstého dcery, americký delfín v Iráku píše dopis Sylvii Plathové, příběh ústřice v Pearl Harboru je geniální variací na Kerouacův kultovní román Na cestě. Vzácně originální kniha elegantně splétá historii, mytologii, folklór i astrologii. Ukazuje, že dokud budou existovat zvířata, lidé o nich budou přemýšlet, psát a snít.


...řata nám dokážou vysvětlit, co vlastně znamená být člověkem ... Flóra a fauna - Krásy Austrálie | Austrálie ... . Kočka na západní frontě první světové války, šimpanz ve válečném Německu, sloní dvojčata v Mosambiku, medvěd v Sarajevu… Jen zvířata je kniha plná povídek. Ne tak ledajakých. Vypráví je totiž duše zemřelých zvířat. Můžete se tak dozvědět nejen osud delfínice, ale například i šimpanza, velblouda či želvy. Každý z nich zemřel na jiném místě, v jiných podmínkách, za ... Pravěcí malíři uměli kreslit lépe než dnešní umělci. Ale ... ... . Každý z nich zemřel na jiném místě, v jiných podmínkách, za jiných okolností a v jiný rok (či století). Jen 0,1% lidí by zvládlo pracovat tak rychle, jako tito borci - Duration: 13:22. Virality 457,456 views. 13:22. BUSTING Into the FAIL! 😅😂 | Fails of the Month | AFV 2020 - Duration: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY