Proč? Zvířata: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky

Proč? Zvířata: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky - Derek Harvey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Derek Harvey
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč? Zvířata: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč? Zvířata: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Derek Harvey. Číst Proč? Zvířata: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Brilantní odpovědi na zapeklité otázky, to je podnázev této encyklopedie o zvířatech, určené pro děti mladšího školního věku. – Proč krab chodí bokem? Mají stonožky opravdu sto nohou? Proč gekon dokáže chodit po stropě? Jak mohou netopýři najít potravu potmě? Proč tučňáci ve velkých mrazech nezmrznou? Proč jsou mravenci tak činorodí? – Na více než 200 bezprostředních a prostých otázek dostávají děti jasné, srozumitelné a uspokojivé odpovědi plné informací doprovázených fascinujícími fotografiemi.


...tní odpovědi na zapeklité otázky, to je podnázev této encyklopedie o zvířatech, určené pro děti mladšího školního věku ... Proc zvirata levně | Mobilmania zboží ... . Brilantní odpovědi na zapeklité otázky, to je podnázev této encyklopedie o zvířatech, určené pro děti mladšího školního věku. Vážení čtenáři, při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách . Obchod Alza.cz Elektro prodává tento produkt Proč? Země: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky, dnes za výhodnou cenu 292 ... Proč? Zvířata: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky ... . Obchod Alza.cz Elektro prodává tento produkt Proč? Země: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky, dnes za výhodnou cenu 292 Kč. Nakupujte, dokud je toto zboží ještě k dispozici skladem. Produkt je v kategorii Encyklopedie. Kompletní podrobnosti o prodejci a recenze produktu si přečtete níže. Zobrazit celý popis produktu >>> Obchod Alza.cz Hračky prodává tento produkt Proč? Země: Brilantní odpovědi na zapeklité otázky, dnes z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY