Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky

Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejde ti sčítání nebo odčítání? Potřebuješ procvičovat? Tato interaktivní knížka ti pomůže naučit se perfektně sčítat i odčítat. Napiš své výsledky stíratelným fixem do prázdných rámečků, vytáhni záložky na každé stránce a zkontroluj si správnost svých odpovědí. Poté můžeš výsledky setřít a zkusit to znovu. S pestrými ilustracemi a jednoduchými instrukcemi se pro tebe stane počítání opravdovou zábavou!


...i s úkoly - Základy matematiky. 166 Kč cena včetně DPH ... Knížka Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky | Nejbaby.cz ... . Přidat do oblíbených. Sčítání a odčítání? Jde se na věc! S tabulkami sčítanců a políčky, do nichž lze cvičně vyplňovat výsledky příkladů, zvládneš základy matematiky hravě. Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky. Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách ... Pomoz mi s úkoly. autor neuveden. Info: Svojtka Václa ... Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky - Knihy&Škola ... ... Pomoz mi s úkoly. autor neuveden. Info: Svojtka Václav & Co., 2017 (1.), 12 str. Z angl. přel. J. Kučera EAN: 9788025621660 Pomoz mi s úkoly - Základy matematiky - Nejde ti sčítání nebo odčítání? Potřebuješ procvičovat? Tato interaktivní knížka ti pomůže na...SOUVISEJÍCÍ KNIHY