Propojená mysl: Mimosmyslové zážitky v kvantové realitě

Propojená mysl: Mimosmyslové zážitky v kvantové realitě - Dean Radin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dean Radin
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Propojená mysl: Mimosmyslové zážitky v kvantové realitě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Propojená mysl: Mimosmyslové zážitky v kvantové realitě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dean Radin. Číst Propojená mysl: Mimosmyslové zážitky v kvantové realitě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Můžeme vycítit, co se děje s našimi blízkými, kteří jsou od nás tisíce kilometrů daleko? Jak to, že nám někdy zazvoní telefon a my okamžitě víme, kdo volá? Obsahují intuitivní předtuchy informace o budoucích událostech? Je možné vnímat bez použití běžných smyslů? Mnozí jsou přesvědčeni, že tyto „parapsychologické jevy“ jsou výsadou vzácných talentů nebo božského nadání. Jiní v jejich existenci vůbec nevěří. Nejnovější vědecké výzkumy však dokládají, že tyto jevy jsou skutečné, velmi rozšířené, a navíc jsou nevyhnutelným důsledkem vzájemně propojené, kvan- tově provázané reality, v níž žijeme. Albert Einstein říkal kvantovému provázání „strašidelné působení na dálku“. Jedná se o způsob, díky němuž dva objekty zůstávají ve vzájemném spojení v prostoru a čase ještě dlouho po své počáteční interakci, aniž by spolu ja- kýmkoli konvenčním způsobem komunikovaly. Mohlo by podobné provázání myslí vysvětlovat naše zdánlivé parapsychologické schopnosti? Dean Radin, vedoucí vědecký pracovník z Ústavu noetických věd, věří, že tomu tak je. Radin nám ve své poučné knize ukazuje, že parapsychologické jevy, jako je telepatie, jasnovidectví či psychokineze, jsou reálné, a opírá se přitom o vědec- ké důkazy z tisíců kontrolovaných laboratorních testů. Autor mapuje původ tohoto výzkumu a všímá si mimo jiné i společně sdílených předtuch událostí 11. září 2001. Radin za našimi nadpřirozenými telepatickými zážitky a intui- tivními předtuchami odhaluje fyzikální realitu a vyvrací skeptické mýty, jimiž jsou obklopeny. Kniha Propojená mysl připravuje půdu pro racionální, vědecké pochopení parapsychologických zážitků.


...ná mysl: Mimosmyslové zážitky v kvantové realitě Dean Radin Nakladatel: Carpe Momentum 2017 Propojená mysl Mimosmyslové zážitky v kvantové realitě Radin Dean ... Přírůstky - Studijní a vědecká knihovna v Hradci ... ... . Můžeme vycítit, co se děje s našimi blízkými, kteří jsou od nás tisíce kilometrů daleko? Jak to, že nám někdy zazvoní telefon a my okamžitě víme, kdo volá? Obsahují intuitivní předtuchy informace o budoucích událostech? Mimosmyslové zážitky v kvantové realitě. RADIN Dean. Info: Carpe Momentum, 2017 (1.) - brož., 312 str. EAN: 9788090533455 Kniha: Propojená mysl - Dean Radin. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nad ... Propojená mysl - Radin Dean od 217 Kč - Heureka.cz ... . RADIN Dean. Info: Carpe Momentum, 2017 (1.) - brož., 312 str. EAN: 9788090533455 Kniha: Propojená mysl - Dean Radin. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Autor mapuje původ tohoto výzkumu a všímá si mimo jiné i společně sdílených předtuch událostí (mimosmyslové zážitky v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY