Smrtící byznys

Smrtící byznys - Hana Hindráková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Hindráková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtící byznys.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrtící byznys ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Hindráková. Číst Smrtící byznys Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dechberoucí kniha, která není na zaplácnutí krátkých chvilek při cestování. Na Smrtící byznys si udělejte dostatek času o samotě, nikým nerušeni. Mě stačilo jedno odpoledne, ale ty myšlenky mi budou znít v hlavě ještě dlouho. Pokaždé, když svým synům podám jakýkoliv, u nás bezpochyby bezpečný, lék na obyčejnou chřipku, vybaví se mi, jak dodnes v Africe zoufalí rodiče vydávají své poslední, nebo i vypůjčené peníze na záchranu života svých dětí s malárií, a pak se zoufale obrací k Bohu, proč jim je stejně vzal. Ale to ne Bůh, to čínská mafie a zkorumpovaní vládní úředníci, kteří si mastí kapsy bez ohledu na statisícové ztráty nevinných životů. Děkuji Hance, že toto téma otevřela i v naší civilizované zemi, a to ideálně zvolenou beletristickou formou, která skýtá šanci dostat tyto alarmující informace do širšího povědomí! Na místech, o nichž se dočtete, mezitím lidé nasazují své vlastní životy i svých nejbližších, aby tomuto obchodu, výdělečnějšímu, než je prodej drog, zamezili. Klobouk dolů před každým, kdo pro osvětu v této oblasti, cokoliv udělá. A autorce velká poklona za tuto úžasnou knihu! Čtenářům ji doporučuji z celého srdce!!!


...r k nové knize Smrtící byznys spisovatelky Hany Hindrákové Více najdete na http Повторите попытку позже ... Smrtící vune (1970) - Smrtící vune (1970) - User Reviews - IMDb ... ... smrtici byznys download for free (0 results) ... r k nové knize Smrtící byznys spisovatelky Hany Hindrákové Více najdete na http Повторите попытку позже. Опубликовано: 2 окт. 2017 г. Trailer k nové knize Smrtící byznys spisovatelky... Městská knihovna Hustopeče se opět proměnila v literární kavárnu s výbornou kávou a sladkým dezertem. Pozvaným hostem byla tentokrát spisovatelka Hana... Knižní trail...SOUVISEJÍCÍ KNIHY