Herkules na zámku

Herkules na zámku - Alžběta Dvořáková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alžběta Dvořáková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Herkules na zámku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Herkules na zámku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alžběta Dvořáková. Číst Herkules na zámku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla. Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy. V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci. Vzácné knihy ohrožuje armáda drzých myší, ve studni se začne kazit voda, stará stolička mluví a dožaduje se odpovědí na své hádanky, dračí hodiny začnou samy od sebe jít a postavy na obrazech ožívají. Zdá se, že zámku hrozí nebezpečí, které mohou odvrátit pouze Herkules a Komtesa – a také potkanka jménem Jasmína. Knížka je určena především dětem mladšího školního věku. Alžběta Dvořáková je překladatelka, redaktorka a lektorka češtiny pro cizince. Je spoluautorkou knihy Cesta z mlčení a autorkou pohádek Nanukova dobrodružství a Herkules a strašidla.


...vý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla ... Herkules na zamku 978 80 262 1265 2 | Sleviste.cz ... . Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy. V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci. Vzácné knihy ohrožuje armáda drzých myší, ve studni ... Napínavý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla. Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými ... Dětská literatura | Herkules na zámku | Nakladatelství Portál ... . Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy. V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci. Všechny informace o produktu Kniha Herkules na zámku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Herkules na zámku. Herkules na zámku od 188 Kč - Heureka.cz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY