Krabička poslední záchrany pro neziskové organizace

Krabička poslední záchrany pro neziskové organizace - Petr Vrzáček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Vrzáček
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krabička poslední záchrany pro neziskové organizace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krabička poslední záchrany pro neziskové organizace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Vrzáček. Číst Krabička poslední záchrany pro neziskové organizace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řízení neziskovky je zcela specifickým druhem svobodného umění – jedná se o manažerský desetiboj, kterému se řídící pracovník musí věnovat prakticky denně. Počet neziskovek v ČR každoročně roste. Mnohé z existujících organizací se profesionalizují. Hospodaří s vyššími rozpočty, zaměstnávají více pracovníků, uzavírají široká partnerství, komunikují a rozhodují ve virtuálním světě, staví před sebe obtížnější úkoly. Důsledkem těchto změn jsou neustále rostoucí nároky na jedince odpovědné jak za správu, tak za řízení. Znalosti a dovednosti, které stačily před několika lety, rychle zastarávají a musí být nahrazovány novými. Účelem této knihy je pomoci manažerům neziskovek při rozhodování. Základem správných rozhodnutí je porozumění situaci a možnostem jejího řešení. Tato publikace obsahuje obojí – popisy 60 problémových situací a 180 doporučení vedoucích k jejich řešení. Pět autorů, 11 kreseb Mirka Kemela a 24 fotografií Jindřicha Štreita – to je Krabička poslední záchrany pro neziskové organizace.


...rabička poslední záchrany pro neziskové organizace Autor: Vrzáček, Petr Nakladatel: Togga EAN: 9788074761164 ISBN: 978-807476-116-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 236 stran, česky Rozměry: 11 × 18 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Vrzáček, Petr : Krabička poslední záchrany pro neziskové ... ... . vydání) Krabička poslední záchrany "KPZ" pro nouzové situace. Vždy po ruce v praktické malé plastové krabičce. ... Krabička poslední záchrany pro neziskové organizace - Petr Vrzáček . Hodnocení produktu: 0%. Řízení neziskovky je zcela specifickým druhem svobodného umění - jedná se o manažerský desetiboj, kterému se ... Základem správných rozhodnutí je porozumění situaci a možnostem jejího ... Krabička poslední záchrany pro neziskové organizace ... ... . Hodnocení produktu: 0%. Řízení neziskovky je zcela specifickým druhem svobodného umění - jedná se o manažerský desetiboj, kterému se ... Základem správných rozhodnutí je porozumění situaci a možnostem jejího řešení. Tato publikace obsahuje obojí - popisy 60 problémových situací a 18...SOUVISEJÍCÍ KNIHY