Vlk a dýka

Vlk a dýka - Juraj Červenák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlk a dýka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlk a dýka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Vlk a dýka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hrad na hoře Sitno odedávna střeží cestu k bohatým hornickým městům. Kvůli turecké hrozbě je na podzim roku 1599 dobře vyzbrojený a má početnou posádku. Navzdory tomu se z něj ztratí kastelánova dcera. Uprostřed noci, bez jediné stopy. Zoufalý hradní správce prosí o pomoc notáře Barbariče z nedalekého Schemnitzu. Barbarič tentokrát na vlastní pěst čelí záhadě, která zdánlivě nemá řešení. Šlo o útěk, o únos, nebo dokonce o vraždu? Situaci komplikuje skutečnost, že na Sitnu nalezla útočiště Kateřina Pálffyová, údajně nejbohatší a nejmocnější žena v království. Navíc Barbarič netuší, že hrad má ještě jednoho, tajného obyvatele, o němž nikdo nesmí vědět. Do složitého případu se postupně vplétá krvavá minulost hradu a pověsti o zakletém podzemním vojsku, o krutých loupeživých rytířích, o přízracích a loupežnických pokladech. Poradí si Barbarič i bez pomoci Steina a Jaroše?


... Sitno - Vlk a dýka, samostatný Barbaričov prípad písaný v prvej osobe, bol pre mňa obrovským čitateľským zážitkom a čerešničkou na torte tejto série ... RECENZE Juraj Červenák, Vlk a dýka | Krajské listy.cz ... . Juraj Červenák je naozaj majstrom pera - spojenie histórie, povestí, reálií je jednoducho dokonalé. Vlk a dýka Autor: Červenák, Juraj Nakladatel: Argo EAN: 9788025722398 ISBN: 978-80-257-2239-8 Originál: Vlk a dýka Překlad: Pilch, Robert Popis: 1× kniha, vázaná, 245 stran, česky Rozměry: 15 × 21,8 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Apropó Sitno - Vlk a dýka, samostatný Barbaričov prípad písaný v prvej osobe, bol pre mňa obrovským čitateľským zážitkom a čerešničkou na ... Vlk a dýka - Soundtier ... . vydání) Apropó Sitno - Vlk a dýka, samostatný Barbaričov prípad písaný v prvej osobe, bol pre mňa obrovským čitateľským zážitkom a čerešničkou na torte tejto série. Juraj Červenák je naozaj majstrom pera - spojenie histórie, povestí, re...SOUVISEJÍCÍ KNIHY