Fiorella a záhada mrtvého netopýra

Fiorella a záhada mrtvého netopýra - Vlastimil Vondruška | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Fiorella a záhada mrtvého netopýra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fiorella a záhada mrtvého netopýra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Fiorella a záhada mrtvého netopýra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další příběh Fiorelly, dcery dvorního alchymisty Giovanniho da Ponte. Děj je zasazen mezi události knihy Fiorella a Bratrstvo křišťálu a příběhu Fiorella a hřbitov upírů. Na Pražském hradě byl zabit mistr Guldram z Oybinu. U jeho těla se nalezl mrtvý netopýr, a proto se o případ začne zajímat inkvizice. V ohrožení jsou všichni alchymisti. Rychtář Přibík zatím vyšetřuje jinou vraždu, která se stala ve městě, ale záhy se ukáže, že oba zločiny spolu souvisí. Nakonec Fiorella spolu Martinem a Lukášem odhalí vraha, ale problém je, jak ho usvědčit. Proto Fiorella sáhne k alchymistickému triku, jímž přesvědčí i samotného císaře Rudolfa II. Příběh má dokonalou atmosféru rudolfínské Prahy a nechybí v něm dobrodružství, detektivní zápletka ani láska.


...mil Vondruška - Záhada mrtvého netopýra Novinka Skladem ... Fiorella a záhada mrtvého netopýra / Nejlevnější knihy ... . Záhada mrtvého netopýra ... Dcera alchymisty Giovanniho da Ponte Fiorella spolu se svými přáteli vyšetřuje vraždu dalšího z alchymistů na dvore Rudolfa II., mistra Guldrama z Oybinu. U jeho těla se nalezl mrtvý netopýr, proto se o případ zajímá taky inkvizice… E-kniha: Fiorella a záhada mrtvého netopýra - Vlastimil Vondruška. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně ... Fiorella a záhada mrtvého netopýra - Vlastimil Vondruška ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kniha Fiorella a záhada mrtvého netopýra Přidat komentář. KolSkřítek. včera. Příběh dobrý, ale od autora - historika bych očekávala přesnost v z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY