Hádanky pro školáky: 5 x 50 hádanek k veselému procvičování

Hádanky pro školáky: 5 x 50 hádanek k veselému procvičování - Zuzana Pospíšilová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádanky pro školáky: 5 x 50 hádanek k veselému procvičování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hádanky pro školáky: 5 x 50 hádanek k veselému procvičování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Hádanky pro školáky: 5 x 50 hádanek k veselému procvičování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor hádanek je určený pro děti školního věku od třetí třídy výše, přičemž obtížnost jednotlivých hádanek postupně stoupá. Cílem knihy je děti poutavým způsobem seznámit s informacemi z pěti různých předmětů, kniha je tedy rozdělena do pěti oddílů, z nichž každý obsahuje celkem padesát hádanek. Jedná se o Vyjmenovaná slova v hádankách, Hádání s angličtinou, Zeměpisné hádanky, Vlastivědní hádanky a Přírodopisné hádanky. Kniha může rovněž posloužit učitelům na prvním stupni ZŠ ke zpestření výuky. Zuzana Pospíšilová je známá autorka knih pro děti, v Portále vyšla řada jejích titulů (např. Pohádky do hajan, Záhada školní půdy, Školní strašidlo, Školní detektiv nebo Svět plný hádanek).


...e o Vyjmenovaná slova v hádankách, Hádání s angličtinou, Zeměpisné hádanky, Vlastivědní hádanky a Přírodopisné hádanky ... Hádanky pro školáky / Nejlevnější knihy ... . Kniha může rovněž posloužit učitelům na prvním stupni ZŠ ke zpestření výuky. (5 x 50 hádanek k veselému procvičování) Soubor hádanek je určený pro děti školního věku od třetí třídy výše, přičemž obtížnost jednotlivých hádanek postupně stoupá. Cílem knihy je děti poutavým způsobem seznámit s informacemi z pěti různých předmětů, kniha je tedy rozdělena do pěti od ... Hadanky pro deti k vytisknuti levně | Blesk zboží ... . Cílem knihy je děti poutavým způsobem seznámit s informacemi z pěti různých předmětů, kniha je tedy rozdělena do pěti oddílů, z nichž každý obsahuje celkem padesát hádanek. Jedná se o Vyjmenovaná slova v hádankách, Hádání ... Hledáte Hádanky pro školáky - 5 x 50 hádanek k veselému procvičování od Zuzana Pospíšilová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po ce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY