Narkotika

Narkotika - Stanislaw Ignac Witkiewicz | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislaw Ignac Witkiewicz
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Narkotika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Narkotika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislaw Ignac Witkiewicz. Číst Narkotika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Narkotika (1932) Stanisława Ignacyho Witkiewicze jsou autorovým dialogem s vlastními slabostmi, ale též vypořádáním se s dobovými odpůrci jeho extravagantních životních postojů. Witkiewicz popisuje stavy pod vlivem různých látek, hodnotí jejich působení na uměleckou tvorbu i obecně na jednotlivce a společnost; některé striktně zavrhuje, jiné opatrně doporučuje. Narkotika jsou tedy nejen výletem do imaginárních krajin a stylově vytříbeným textem plným rafinovaného humoru, ale zároveň i příspěvkem do stále aktuální diskuze o společenské toleranci návykových látek.


...aks I live in south Germany but my roots are russian ... Berita Narkoba Hari Ini - Kabar Terbaru Terkini | Liputan6.com ... . I started playing piano in the age of 6. Durig my teens I tried out different instruments like guitar, drums and violine. With 16 I gave p. Stuttgart. 5 Tracks. 906 Followers. Stream Tracks and Playlists from Narkotika on your desktop or mobile device. Narkotikum je látka so sedatívnym, hypnotickým a analgetickým účinkom. Narkotiká sa rozdeľujú na prírodné látky, napríklad opiáty alebo marihuana, hašiš, semisyntetické látky, zväčša deriváty morfínu a syntetické látky (metamfetamín).Pri dlhodobom podávaní vzniká návyk, ktorý mô ... Narkotika | Free Listening on SoundCloud ... .Pri dlhodobom podávaní vzniká návyk, ktorý môže viesť k narkománii.Menej toxické narkotiká sa v medicíne používajú ako ... nar·cot·ic (när-kŏt′ĭk) n. 1. a. A drug, such as morphine or heroin, that is derived from opium or an opiumlike compound, relieves pain, often induces sleep, can alter consciousness, and is potentially addictive. b. A controlled substance. 2. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY