Předkové. Evoluce člověka

Předkové. Evoluce člověka - Jiří Svoboda | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Svoboda
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Předkové. Evoluce člověka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Předkové. Evoluce člověka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Svoboda. Číst Předkové. Evoluce člověka Online je nyní tak snadné!

POPIS


V čem je vývoj člověka jedinečný? Cílem této knihy je utřídit dosažené poznatky o lidské evoluci k datu druhého desetiletí 21. století. Dále také rozšířit antropologický pohled na vývoj člověka integrací dalších vědních disciplín, proto jsou před vlastní paleoantropologický text předsazeny úvodní kapitoly koncipované z hlediska evoluční biologie, jejichž autorem je Miloš Macholán. Text doprovází originální kresby Pavla Dvorského a fotografie Martina Frouze, autora knihy a dalších paleoantropologů.


...é: Evoluce člověka - Jiří Svoboda v 31 obchodech na Zboží ... Předkové: Evoluce člověka - Jiří A. Svoboda | Databáze knih ... .cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Evoluce člověka (antropogeneze), tedy proces, který podle evoluční teorie vedl ke vzniku druhu Homo sapiens, se odehrál během dlouhého období kenozoika.Na jeho studiu se v současnosti podílí velké množství vědních oborů - vedle paleoantropologie je to například primatologie, geologie (stratigrafie), klimatologie nebo embryologie.V poznání mladších fází antropogeneze ... Všechny inform ... Předkové Evoluce člověka - Jiří Svoboda | Kniha na Alza.cz ... .V poznání mladších fází antropogeneze ... Všechny informace o produktu Kniha Předkové - Evoluce člověka - Svoboda Jiří A., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Předkové - Evoluce člověka - Svoboda Jiří A.. Kupte knihu Předkové Evoluce člověka (Jiří Svoboda) s 7 % zľavou za 21.80 € v overenom obchode. Prelistujte stránky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY