Ani slovo

Ani slovo - Brad Parks | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Brad Parks
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ani slovo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ani slovo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brad Parks. Číst Ani slovo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máte prestižní povolání. Milující manželku. Dvě zdravé děti. A pak vám jeden telefonát rozerve váš idylický život na kusy – virginský federální soudce Scott Sampson a jeho žena Alison se právě dozvěděli, že jejich šestiletá dvojčata Sama a Emmu někdo unesl. Scott vzápětí obdrží speciální požadavky týkající se jeho práce. A jednoduchý pokyn: Ani slovo. Scottovi nezbývá než spolupracovat. A zkusit sám vypátrat, kdo za tím vším stojí, a to za každou cenu. Protože když jde o vaše děti, nehledíte na to, kolik a jak zaplatíte – vy nebo kdokoli jiný.


...eos Play all Mix - O vánocích už nechci slyšet ani slovo 1981 YouTube 3 + 1 s Miroslavem Donutilem Rybáři - Duration: 1:14:27 ... O Vánocích uz nechci slyset ani slovo (TV Movie 1981) - IMDb ... . Ann Black 903,821 views Sebedestrukce digitální degenerace. Clubovna 2020. Ani slovo. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Vondráčkovo pozdní odpoledne (TV film) Komedie /Československo, 1978, 50 min. - Duration: 48:54. Su TV 104,420 views. ŽI ... ANI SLOVO [Vlog #3] - YouTube ... . ... Vondráčkovo pozdní odpoledne (TV film) Komedie /Československo, 1978, 50 min. - Duration: 48:54. Su TV 104,420 views. ŽIVOT NA ZÁMKU 41. - Duration: 50:06 ... předchozí slov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY