Všechno nebo nic

Všechno nebo nic - Eva Urbaníková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Urbaníková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechno nebo nic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechno nebo nic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Urbaníková. Číst Všechno nebo nic Online je nyní tak snadné!

POPIS


Linda, majitelka prosperujícího bratislavského antikvariátu, je úspěšná, inteligentní žena s velkým smyslem pro humor a touhou po opravdové lásce, ale zároveň frustrovaná z několika nevydařených vztahů. Jednoho (ne)šťastného dne se virtuálně seznámí s Jakubem. Pár dní si píšou na internetu, protelefonují spolu celé hodiny a oba mají pocit, že jsou stvořeni jeden pro druhého. Skutečné setkání jejich cit neoslabí, naopak, Linda prožívá Lásku s velkým L a nepochybuje o tom, že našla muže svých snů. Ale jak je na tom Jakub? Je to i pro něj osudový vztah?


...o nebo nic Všetko alebo nič ; Wszystko albo nic ... Všechno nebo nic - Filmy ke stažení ... ... Viac sa jej ale páčila druhá pieseň "Všechno nebo nič", o ktorej tvorcovia ani neboli presvedčení, že ju do filmu zaradia. Teraz je z nej hit v troch krajinách. 53%. Hodnocení uživatelů . Tetsuo. Blizzard ... Nová komedie Všechno nebo nic - český Deník Bridget Jonesové? V kinech od 12.1.2017. Klára Issová, Táňa Pauhofová, Ondřej Sokol, Petra Hřebíčková, Petr Vaněk... Všetko alebo nič Všechno nebo nic 2017 - Ko ... FILM: Všechno nebo nic [CZ, komedie, romantický ] - online ... ... ... Všetko alebo nič Všechno nebo nic 2017 - Komedie / Romantický REŽISÉR: Marta Ferencová HERCI: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Ľuboš Kostelný, Onli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY