Plejádské učení - Nová kosmologie pro věk světla

Plejádské učení - Nová kosmologie pro věk světla - Barbara Hand Clow | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Hand Clow
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Plejádské učení - Nová kosmologie pro věk světla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Plejádské učení - Nová kosmologie pro věk světla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Hand Clow. Číst Plejádské učení - Nová kosmologie pro věk světla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová kosmologie pro věk světla. V knize autorka, známá astroložka, popisuje rozsáhlé kosmické drama, které probíhá současně devíti dimenzích a za jehož dějiště byola vybrána planeta Země. Prostřednictvím hlasu plejádské bohyně Satyi a dalších bytostí nám odhaluje načasování rozhodujícího skoku v evoluci na konci mayského kalendáře. Přicházející věk Světla je vstupem naší Sluneční soustavy do Fotonového pásma a do věku Vodnáře. (nová kosmologie pro Věk Světla)


...Plejádské učení -- Nová kosmologie pro věk světla - Barbara Hand Clow Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Tip Filosofie a náboženství - vybersi24.cz ... . Plejádské učení - Nová kosmologie pro věk světla - Hand Clow Barbara - Nová kosmologie pro věk světla. V knize autorka, známá astroložka, popisuje rozsáhlé kosmické drama, které probíhá současně devíti dimenzích a za jehož dějiště byola vybrána plan Plejádské učení Plejádské učení ... Nová kosmologie pro věk světla. V knize autorka, známá astroložka, popisuje rozsáhlé kosmické drama, které probíhá současně devíti dimenzích a za jehož dějiště byola vybrána planeta Země. Prostřednictvím hlasu plejádské bohyně Satyi a dal ... Plejádské učení | KNIHCENTRUM.cz ... ... Nová kosmologie pro věk světla. V knize autorka, známá astroložka, popisuje rozsáhlé kosmické drama, které probíhá současně devíti dimenzích a za jehož dějiště byola vybrána planeta Země. Prostřednictvím hlasu plejádské bohyně Satyi a dalších bytostí nám odhalu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY