A vlci vyli divnou věc: Poctivý, párek, Kostelec

A vlci vyli divnou věc: Poctivý, párek, Kostelec - Tomáš Baldýnský (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Baldýnský (ed.)
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
A vlci vyli divnou věc: Poctivý, párek, Kostelec.pdf


Chcete si knihu přečíst?A vlci vyli divnou věc: Poctivý, párek, Kostelec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Baldýnský (ed.). Číst A vlci vyli divnou věc: Poctivý, párek, Kostelec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sbírka okamžité poezie uspořádaná scenáristou Tomášem Baldýnským, vznikla na Facebooku ihned po objevu soutěže o nejlepší báseň obsahující slova „poctivý, párek, Kostelec“. Co na tom, že v bleskovém okamžiku vzniku básní (necelých 24 hodin) byla již soutěž ukončena a šťastný rýmař si odnesl svých 10 000 Kč odměny. Není to handicap, naopak, prošlé datum soutěže o to více odkazuje k pomíjivosti všeho, nejen uzenářských výrobků, a svou rozverností slibuje, že s párkem nebo bez párku, budeme se mít, jak si zasloužíme.


... Kostelce a já. Máme něco společného: Přišli jsme o poctivost Ale už je to dávno (Bianca Bellová) Kost tklivec ... V Jihlavě se včera opět demonstrovalo | Jihlavské listy ... ... . A on tu napřed — skok a skok, a ona za ním, co jí krok. Psi houfem ve vsi zavyli, když ty pocestné zvětřili; a vyli, vyli divnou věc: žetě nablízku Kostelec! „Pěkná noc, jasná — v tu dobu děláme ... Slavným Kosteleckým uzeninám je letos sto let. A ulíznutý chlapík z jejich loga, který do sebe vášnivě souká párek, by jistě slušel i obálce právě vydané knížky A vlci vyli divnou věc: Poctivý, párek, Kostelec. Kdyby nešlo o parodii soutěže, již kostelecký podnik svého času vypsal. A vlci vyli divnou věc: Poctivý, pár ... A vlci vyli divnou věc - Poctivý, párek, Kostelec - Tomáš ... ... . Kdyby nešlo o parodii soutěže, již kostelecký podnik svého času vypsal. A vlci vyli divnou věc: Poctivý, párek, Kostelec Tomáš Baldýnský (ed.) Nakladatel: Agrozpěv 2016 Kniha: A vlci vyli divnou věc -- Poctivý, párek, Kostelec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY