Losí hovno

Losí hovno - Lars Simon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lars Simon
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Losí hovno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Losí hovno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lars Simon. Číst Losí hovno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co se asi stane, když se zajištěný muž středního věku žijící ve Frankfurtu dozví, že po své pratetě zdědil statek ve Švédsku? V práci ho to vlastně už moc nebaví, jeho partnerský vztah se ocitá na bodu mrazu. Možná by mohl statek prodat, vzít si na rok dovolenou a procestovat s Tanjou exotické země. Ano, to by jim jistě prospělo. Nebo by mohl trávit každé prázdniny ve Švédsku... Ale také by mohl dát výpověď a splnit si svůj sen napsat knihu. Stát se spisovatelem. Spisovatelem v holinách na švédském statku. Na samotě, u jezera, obklopen hlubokými lesy. Proč jenom Torstenův otec o Gödseltorpu říká, že je to zatuchlá díra plná vypatlanejch debilů? Je to tak, ve Švédsku nežijí jen vcelku přívětiví století staříci, ale i Ragnar Hedlund a jeho šišlavý syn Ole-Einar, člen motorkářského gangu, muž ve flekaté kombinéze, který připomíná sériového vraha u benzinky z hororu Stephena Kinga, a mnoho dalších figurek, jež Torstenovi zpestří jeho vizi idylického života spisovatele.


...hovno se netváří, že je něčím víc, než oddychovým čtením ... HLEDÁME PENÍZE V CHIPSECH - HLAVNÍ VÝHRA! - YouTube ... . Takže podle toho i hodnotím třemi hvězdičkami, protože to bylo přesně tak. Četlo se to dobře, místy to bylo i vtipné. 1/5 5IVE-T 2.0 4WD SCT Gas BND; Tenacity TT Pro 1/10 4WD RTR; Mini-T ® 2.0 1/18 2WD RTR; DBXL-E 2.0 1/5 4X4 RTR Tenacity DB Pro 1/10 4X4 RTR Kniha: Losí hovno - Lars Simon. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opě ... Losí hovno alternativy - Heureka.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... neboli "Losí hovno". Hlavního hrdinu, německého mládence Torstena, poznáváme ve chvíli, kdy se dozvídá, že zdě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY