Smrdíš

Smrdíš - Jiří Drahota | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Drahota
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrdíš.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrdíš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Drahota. Číst Smrdíš Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete přestat kouřit? Možná vám pomůže zkušenost jednoho z těch, kterým se přestat kouřit úspěšně podařilo. Je to opravdu snadné. V úvodu knihy Jiřího Drahoty najdete tato jeho slova: „Můj tatínek, který kouřil i poslední den svého života, často opakoval bonmot: Kouřil - umřel, nekouřil - umřel taky. Je to strašlivá hovadina - ten, kdo kouřil, si svého života příliš neužil. A protože nechci odcházet z tohoto světa podobně jako můj tatínek, v bolestech a v zápachu, a našel jsem hned několik motivací, po třiceti letech jsem kouřit přestal. Okamžitě...“ Opravdu jde přestat kouřit! Stačí jen chtít změnit svůj život. Kniha může posloužit i nekuřákům jako ideální dárek pro kuřáky a jejich blízké, aby možná i oni našli svoji motivaci.


...deos Play all Mix - Kapitán Demo - Smrdíš YouTube; Něco Pořádnýho - Duration: 3:48 ... Kniha: Smrdíš (Jiří Drahota) | Martinus ... . Kapitán Demo - Topic 15,637 views. 3:48. KAPITÁN ... #FalkoM #Alžbětka #MEME. This feature is not available right now. Please try again later. Kuřáku, smrdíš! je česká kampaň proti kouření, a to zejména u dětí.Její podstatou je zhotovování sprejových nápisů Kuřáku, smrdíš! nebo Kuřačko, smrdíš! na veřejně viditelných plochách.Vzhledem k tomu, že tato činnost má charakter trestného činu poškození cizí věc ... Smrdíš by Kapitán Demo on Amazon Music - Amazon.com ... .Vzhledem k tomu, že tato činnost má charakter trestného činu poškození cizí věci, je kampaň vnímána jako kontroverzní.. Externí odkazy Check out Smrdíš by Kapitán Demo on Amazon Music. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY