Dobrá sezóna na jaře: Tipy na recepty, květinové dekorace a sezónní tvoření

Dobrá sezóna na jaře: Tipy na recepty, květinové dekorace a sezónní tvoření - Denisa Kleinová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Denisa Kleinová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrá sezóna na jaře: Tipy na recepty, květinové dekorace a sezónní tvoření.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobrá sezóna na jaře: Tipy na recepty, květinové dekorace a sezónní tvoření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denisa Kleinová,. Číst Dobrá sezóna na jaře: Tipy na recepty, květinové dekorace a sezónní tvoření Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete si užít jaro a vše, co nám nabízí, naplno a s radostí? Pak je pro vás tento titul tím pravým ořechovým! Kniha začíná kapitolou věnovanou Velikonocům, svátkům jara, ve které najdete nejen výborné recepty na velikonoční dobroty, ale také velikonoční dekorace a květinové výrobky na výzdobu sváteční tabule nebo verandy. Druhá kapitola se točí kolem nádherného období, kdy všechno kvete a příroda nám začíná nabízet první bylinky a ovoce. I zde můžete objevit řadu zapomenutých nápadů od vazeb z tradičních květin, přes zpracovávání prvních darů lesa až po výrobu malovaných květináčů na první malé sazeničky. Třetí kapitola se soustředí na období před létem, kdy začíná čas prvního grilování, zavařování a výroby letních floristických dekorací. Jako bonus kniha obsahuje malý herbář mapující nejčastěji používané bylinky.   


...a recepty, květinové dekorace a sezónní tvoření ... Ľudová kultúra, zvyky a tradície | Gorila ... . Kniha je již druhým počinem Dobré sezóny. Zatímco první, s názvem „Dobrá sezóna v kuchyni", se zaměřila na květinové dekorace do kuchyně, jedlé dárky a dekorování svátečních tabulí, vhodné k použití a obměňování po celý rok, kniha „Dobrá sezóna na jaře" se zaměřuje výhradně na radosti ... Název: Dobrá sezóna na jaře Tipy na recepty, květinové dekorace a sezónní tvoření. Autor: Kleinová Denisa, Riedlová Michaela, Titul ... Velikonocni tvoreni | Sleviste.cz ... . Autor: Kleinová Denisa, Riedlová Michaela, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Hobby - ženy; Kuchařky, nápoje, diety › Kuchařky - Ostatní; ISBN: 978-80-264-1374-5. EAN: 9788026413745. Objednací kód: NA271777 Dobrá sezóna na jaře: Tipy na recepty, květinové dekorace a sezónní tvoření Denisa Kleinová, Michaela Riedlová Tipy na recepty, kvě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY