Margaret Thatcherová: Dáma se neotáčí

Margaret Thatcherová: Dáma se neotáčí - Charles Moore | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Charles Moore
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Margaret Thatcherová: Dáma se neotáčí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Margaret Thatcherová: Dáma se neotáčí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charles Moore. Číst Margaret Thatcherová: Dáma se neotáčí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neuvěřitelně podrobný, fundovaný a zároveň neobyčejně živý popis zrození moci zosobněné ženou, která změnila Velkou Británii i svět konce 20. století. Autorizovaná biografie Margaret Thatcherové přináší neobyčejně barvitý obraz života jedné z nejmocnějších žen v historii lidstva. Fascinující pohled na intimní aspekty přeměny Velké Británie a světa ve druhé polovině dvacátého století vychází z mnoha dosud neznámých pramenů: osobních dopisů, deníků i výpovědí blízkých kolegů a přátel, kteří s autorem mluvili zcela otevřeně, neboť věděli, že jejich výpovědi bude publikovat až po smrti lady Thatcherové. Charles Moore ke své hrdince chová zřejmou úctu, v žádném případě však nezůstává nekritický. Svůj materiál třídí se smyslem pro detail i širší souvislosti a interpretuje jej se svébytným smyslem pro humor.První díl začíná narozením Margaret Richardsové v rodině metodistického kupce v anglickém venkovském městečku a končí vítězstvím Železné Lady ve válce o Falklandy roku 1982, kdy podle mnohých vystoupala až na vrchol moci.


...t Hilda Thatcherová, baronka Thatcherová z Kestevenu, LG, OM, DStJ, PC, FRS, HonFRSC, nepřechýleně Margaret Thatcher, rozená Roberts (13 ... MARGARET THATCHEROVÁ - Charles Moore - Vyhledávání na ... ... . října 1925 Grantham - 8. dubna 2013 Londýn) byla britská politička, předsedkyně britské vlády a vůdkyně Konzervativní strany.Byla první ženou ve funkci britského premiéra a setrvala v ní déle než všichni její předchůdci ... Kniha Margaret Thatcherová: Dáma se neotáčí Přidat komentář. tlllk. 1 11. března. Kniha by si dozaista zaslúžila zoštíhlenie, autora chválim za domácu úlohu, získať čo najviac informácií, ... Margaret Thatcherová - Dáma se neotáčí : Vzpomínky a ... ... . tlllk. 1 11. března. Kniha by si dozaista zaslúžila zoštíhlenie, autora chválim za domácu úlohu, získať čo najviac informácií, ale výsledok zodpovedá skôr skriptám. ... Margaret Thatcherová Dáma se neotáčí. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komento...SOUVISEJÍCÍ KNIHY